Yemeğini geç getiren doktoru önce silahla vurdu sonra bağ evini arazi aracıyla yıktı
Balıkesir Edremit Devlet Hastanesi Dahiliye Uzmanı Doktor Ayhan Ağaoğlu, çiftliğinde silahlı saldırıya uğradı. İddialara göre, Dr. Ağaoğlu'nun çiftliğinde çalışan bir kişi yemeğini geç getirdi diye tartıştığı doktoru önce tüfek ile vurdu sonra ise bağ evini arazi aracıyla yıktı.
Yemeğini geç getiren doktoru önce silahla vurdu sonra bağ evini arazi aracıyla yıktı
09 Kasım 2020 14:20 -

BALIKESİR-Edinilen bilgiye göre, Havran ilçesi kırsal Büyükşapçı Mahallesi'nde Doktor Ayhan Ağaoğlu’nun sahibi olduğu çiftlikte çalışan S.E., doktordan yemek istedi. Yemeği alarak çiftliğe gelen Dr. Ağaoğlu ile çalışanı arasında “Yemeği geç getirdin” tartışması çıktı.

Sözlü tartışma büyüdü ve S.E. tüfek ile Dr. Ayhan Ağaoğlu’na ateş açtı. Açılan ateşte Dr. Ağaoğlu ayaklarından yaralandı. Sinirini alamayan S.E. dana sonra arazi aracı ile Ağaoğlu’na ait bağ evini yıkmaya çalıştı.

Olayın duyulmasından sonra S.E. jandarma tarafından gözaltına alındı. Yaralı doktor Ayhan Ağaoğlu ise Edremit Özel Hastanesinde ameliyata alındı. Ağaoğlu’nun hayati tehlikesi olmadığı öğrenildi. Şüpheli S.E. jandarmadaki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
1
1) naber (boşgezen)
16.11.2020 10:41:07
olay çiftlikte oluyor. ÇİFTLİK... düşündürücü
People
46
2) Ozan (Dr.)
09.11.2020 23:17:09
Haberde adı geçen kişinin doktor olması ile olayın ne alakası var? Olay hastanede mi gerçekleşmiş? Görev başında mı olmuş? HAYIR. O zaman neden böyle saçma bir haber yapıyorsunuz?
People
41
3) Dr (Dr)
09.11.2020 22:34:32
Sırf haberin içinde doktor var diye bu mecrada haber olmasına gerek yok olay hastanede değil olayın içeriği nedir bilinmiyor içinde doktor geçen her olay bizi ilgilendirmiyor
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)