Yeni şehir hastanesi için proje ihaleye çıktı: 900 yataklı olması planlanıyor
Ordu yıllardır hasretle beklediği Şehir Hastanesine nihayet kavuşuyor
Yeni şehir hastanesi için proje ihaleye çıktı: 900 yataklı olması planlanıyor
21 Kasım 2019 08:57 - İHA

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, 900 yataklı Şehir Hastanesinin proje ihalesine çıkıldığını ve en kısa sürede temelinin atılarak inşaatına başlanacağını açıkladı.

Başkan Güler, AK Parti İl Başkanları Toplantısı'na katılmak üzere gittiği Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bir araya geldi. Başkan Güler, görüşmelerin ardından yaptığı açıklamada “Başta Sayın Cumhurbaşkanımızla ve Sağlık Bakanımızla proje ihalesine çıkılan Şehir Hastanemizi görüştük. Cumhurbaşkanımız proje ile çok yakından ilgileniyor. İlimizin çok büyük ihtiyacını kökten çözmek için Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere sayın Sağlık Bakanımıza gösterdikleri candan destekleri ve gönül dolusu yardımları için Ordu halkı adına çok teşekkür ediyorum. Proje ihalesine çıkılan Ordu Şehir Hastanemiz Ordu’muza, bölgemize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) Serkan Altunbaş (İnşaat teknikeri)
25.11.2019 01:23:49
Deprem gerçeği ile yaşadığımız ülkemizde bir an önce eski yapılari ileri teknoloji ve gelişmiş mühendislik kurallarına göre inşa ederek kurtulmaliyiz. Bu yapıların başında hastaneler,okullar,konutlar onceliklidir diye düşünüyorum.
People
10
2) ömer hayyam (op.dr.)
21.11.2019 09:34:23
hastaneler 4 duvar betondur...para kaybı... çok fazla hastane yapılıyor... herkes yine hasta...
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)