Yozgat Şehir Hastanesi yöneticisi atandı
Yozgat Şehir Hastanesi yöneticilik görevine Op. Dr. Aziz Ahmet Surel atandı.
Yozgat Şehir Hastanesi yöneticisi atandı
17 Şubat 2017 - AA

Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği'nden yapılan yazılı açıklamada, görüşlerine yer verilen Surel, Yozgat'ta hasta, çalışan memnuniyetinin kendileri için vazgeçilmez ilkeler arasında olacağını belirtti.

Türkiye'de ilk açılan şehir hastaneleri arasında yer alan Yozgat Şehir Hastanesinde çalışmanın gurur vericiği olduğunu ifade eden Surel, Yozgat halkına kaliteli, verimli hizmet vererek, şehrin sağlık çehresini değiştirecek çalışmalar yapacaklarını kaydetti.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
106
1) Uzm.dr.dah (Doktor )
17.02.2017 14:06:04
Uzm dr.hekim arkadaş haklı dahiliyede mecburi de Balıkesir ayvalık devlet hastanesi açılmış,ayvalıkta mecburi hizmet mi olur daha neler göreceğiz bakalım
People
4
2) dr (DR)
17.02.2017 13:33:34
Çalışan memnuniyetiymiş. Çalışanlar arasında hem atamalarda hem de performans sisteminde adalet sağlanmadıkça memnuniyet falan olmaz.
People
126
3) uz.dr. (hekm)
17.02.2017 12:39:02
Mecburi Hizmet & Şehir Hastanesi...
Mecburi hizmet var ''mecburi'' hizmet var.73.Dönem mecburi hizmet münhalleri açıklanmış aynı branşta bir meslektaşımı ŞIRNAK,HAKKARİ vb.diğerini YOZGAT&MERSİN ŞEHİR HASTANESİ ‘ne atıyorsun. Böyle saçmalık olmaz. Mecburi hizmetini 5.6. bölgede tamamlayıp kurum içi atama bekleyen yüzlerce hekim var. Bu kul hakkı yemek değilse nedir?

Her iki mecburi hizmetimide 6.bölgede tamamladım 26.000 puanım var ben Mersin'e kurum içi atamada gidemiyorum adam mecburi hizmete gidiyor. Bu kadrolar kurum içi atamaya açılsa 20-30 bin puanla tercih edilecek adam 4-5 bin puanla orada sözüm ona ''mecburi'' hizmet yapıyor. Olacak şey değil....
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
26.10-25.11ÖZEL KIRIKHAN BİLİM HASTANESİ - NÖROLOJİ UZMANI ARANIYORPersonel Arayanlar