Elbistan Devlet Hastanesi'nde mide küçültme ameliyatı
Kahramanmaraş'ın Elbistan Devlet Hastanesi'nde mide küçültme ve tüp mide ameliyatı yapıldı.
Elbistan Devlet Hastanesi'nde mide küçültme ameliyatı
01 Haziran 2019 22:52 -

Kahramanmaraş-Elbistan Devlet Hastanesinde görevli Op.Dr. Uğur Kılınç ve Op.Dr. Vural Soyer tarafından 1 hastaya mide küçültme, iki hastaya da tüp mide operasyonu yapıldı. 

Op. Dr. Uğur Kılınç, yaptığı açıklamada, hastanedeki hocalarla el ele vererek Elbistan için ihtiyaç olan bu ameliyatları getirmeye çalıştıklarını ve sonunda başarılı olduklarını söyledi.

Elbistan'da obezite cerrahisi yönteminin ilk kez yapılmaya başlandığını belirten Op. Dr. Vural Soyer de, yapılan tüp mide ameliyatlarının başarılı geçtiğini belirterek, "Hastalarımız şu anda gayet sağlıklılar. Ameliyat sonrası uygulayacağımız programlarla da kısa süre içerisinde kilolarından kurtulacaklardır." dedi.

Ameliyat olanlardan Fatma Kılınç ve Tuba Akkuş da sağlıklarının gayet yerinde olduğunu, sağlıklı ve zayıflayacağı günleri beklediklerini belirterek, ameliyatı gerçekleştiren ekibe teşekkür etti.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) Ateşli silah yaralanmasi (Yok)
12.12.2020 12:52:53
Memleket sizin kıymetinizi bilemedi ve ulke dışına çıkacak kadar size sahip çıkılamamış ugur hocam yolun bahtin açık olsun. Rabbim size sağlıklı guzelomurler nasıp etsin inş. Kal sağlıcakla
People
0
2) ÖZGE GÜLMEZ (ADLİ TIP UZMANI)
07.06.2019 04:33:45
Tebrikler başarılarınızın devamını dilerim sayın meslektaşlarım...
People
2
3) dr.ocar (op.dr)
03.06.2019 10:03:31
aferin size ,3 gün sonra başka bir hastada kaçak olur ondan sonrada mahkeme mahkeme sürünürsünüz.başarılar
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)