Hastane ameliyathanesinde hırsızlık
Çorum'un Sungurlu ilçesindeki devlet hastanesinde, ameliyathanedeki cihazlarda bulunan 2 teleskobun çalındığı iddia edildi.
Hastane ameliyathanesinde hırsızlık
20 Şubat 2017 21:53 - Haber7

ÇORUM-Sungurlu Devlet Hastanesi yöneticileri, ameliyathanede bulunan bazı cihazlara ait 2 teleskobun çalındığı iddiasıyla cumhuriyet savcılığı ve ilçe emniyet müdürlüğüne suç duyurusunda bulundu.

Genellikle safra kesesi ameliyatında kullanılan cihazların bulunması için soruşturma başlatan polis, bazı hastane çalışanlarının ifadelerini aldı. Güvenlik kamerası kayıtlarını da incelemeye alan polis, hırsızlığı gerçekleştiren kişi ya da kişilerin bulunması için çalışmalarını sürdürüyor.

Bu arada yaklaşık 8 bin lira değerinde olduğu öğrenilen cihazların çalınmasıyla ilgili Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından da idari soruşturma başlatıldı.
 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
2
1) Gerçek Söyler (Akademik Dr)
23.02.2017 22:37:42
Ameliyathaneye herkes giremeyeceğine göre, hastanın karnında unutmuş olmasınlar . Şaka bir yana hastane yöneticilerine koltuklarına sahip çıkmalarını tavsiye ediyorum .Onları da kaybetmesinler.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)