Hemşirelikte Liderlik Sempozyumu Eskişehir'de katılımcıları ile buluştu
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) ve Hemşirelikte Liderlik Derneği (HELİD) işbirliğiyle düzenlenen “Hemşirelikte Liderlik Sempozyumu”, ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
Hemşirelikte Liderlik Sempozyumu Eskişehir'de katılımcıları ile buluştu
16 Kasım 2018 - İHA

Düzenlenen Hemşirelikte Liderlik Sempozyumu’nda, meslekte olan ve hala öğrenimine devam eden hemşire adaylarına liderlik konusundaki farkındalıklarını artırmak amacıyla konuşmalar yapıldı. Ayrıca katılımcıların kendilerinde olan liderlik özelliklerini ve potansiyelini keşfetmelerini sağlamak ve hemşirelerin kişisel, profesyonel gelişimlerini desteklemenin yanında karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaları sağlandı. Yoğun katılımın gerçekleştiği programda, Hemşirelikte Liderlik, İşinin Lideri Olmak ve Hemşirelikte Liderlikte Engeller ve Fırsatlar gibi konularda konuşmacılar hazırladıkları slayt gösterileriyle bilgi ve tecrübelerini paylaştı. 
Öte yandan sempozyumda hemşirelerin düşüncelerini yazıya dökmelerini sağlamak ve bunları da diğer meslektaşlarıyla paylaşmalarını adına yapılan ‘Hemşirelikte etkili lider olmanın gücü konulu öykü yarışması yapıldı. 70 başvurunun olduğu öykü yarışmasında dereceye girenlere ödülleri takdim edildi. 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
16/11-21/11 55. Ulusal Nöroloji Kongresi NÖROLOJİ ANTA
23/11-23/11 TMFTP Tıbbi Uygulamalar ve Hukuk Kongresi TIP... ANKA
23/11-23/11 Türk Kardiyoloji Derneği Ulusal Kardiyo Onkoloji Toplantısı KARDİYOLOJİ İSTA
21/11-24/11 15. Türkiye Acil Tıp Kongresi ACİL TIP ANTA
21/11-24/11 15. Türkiye Acil Tıp Kongresi ACİL TIP ANTA
20/11-24/11 24. Prof. Dr. A.Lütfi Tat Sempozyumu DERMATOLOJİ ANTA
22/11-24/11 7. Uluslararası Ürojinekoloji Kongresi ÜROLOJİ İSTA