Aile hekimliği yerleştirme işlemi kura sonuçları açıklandı
Sağlık Bakanlığı Aile Hekimliği Uygulaması Kapsamında 2019/2 İller Arası Aile Hekimliği Yerleştirme İşlemi sonucu yerleşenleri açıklandı
Aile hekimliği yerleştirme işlemi kura sonuçları açıklandı
24 Haziran 2019 -

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre; Aile Hekimliği Uygulaması Kapsamında 2019/2 İller Arası Aile Hekimliği Yerleştirme İşlemi için çekilen kura sonuçları açıklandı. 

Kura sonuçlarına göre yerleşenler listesi yayımlandı. 

Münhal kadrolar için tıklayınız 

Yerleşenler listesi için tıklayınız 

Noter onaylı sonuçlar için tıklayınız 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
3
1) m. murat (dr)
25.06.2019 15:23:16
Sağlıkta bu kadar liberallik de fazla ama! Devlet mekan bulma konusunda aile hekimlerini vahşi piyasanın vicdansızlığına terketmemeli. Puanı yüksek olup çok cüzi kira ödeyen aile hekimleri çoğunlukla on yılı aşkın süre çalışmış ve birikim yapmış doktorlar oluyor. Kirası fahiş ASM'lerde çalışmak zorunda bırakılan doktorlar, çoğunlukla da yeni mezunlar. Burada büyük bir hakkaniyetsizlik var. Devlet kaynaklarının adil ve verimli kullanılmaması sorunu var. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik darboğazda aile hekimliği sisteminin baştan aşağı değiştirilmesi gerekiyor.
People
2
2) hamit (sm)
25.06.2019 10:11:46
aile hekimleri gelin cari giderleri devlet ödesin en azından 3 aile daha iş bulur 3 sağlık personeli işe girer.sizlerde cari giderlerin yarısın cepe atmazsınız.maaşınız alın işiniz yapın.devlet yetkilileri bunu bilsib cari giderler yarısı harcnaıp diğer.eğer herkes kendi işini yapsın devlet kendisi ödeme yapsın.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori