Beldeden ayrılan aile hekimine sevgi gösterisi sosyal medyanın gündeminde
Yer değişikliği nedeniyle görev yaptığı beldeden ayrılacak olan aile hekimine belde halkının sevgi gösterisi sosyal medyada geniş yankı buldu
Beldeden ayrılan aile hekimine sevgi gösterisi sosyal medyanın gündeminde
16 Nisan 2019 12:43 -

Ordu İkizce Yoğunoluk beldesinde aile hekimi olarak görev yapan Dr. Ersin Norlu’ya belde halkı vefasını gösterdi. Öğrencilerin şiir okuduğu vefa gösterisinde Dr. Norlu’nun gitmemesi için pankartlar açıldı. Sosyal medyada sağlıkta şiddetin arttığı günlerde halkın vefa gösterisi hekimlerce takdire şayan bulundu. 

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
14
1) Dr.Cevdett (Cerrah)
21.04.2019 23:40:58
bu doktor bilmiyor (başka doktora gidelim) arkadaş.
Ankara'nın bir ilçesinde genel cerrah olarak çalışıyorum.
Selamlar...
People
36
2) bu doktor bilmiyor (başka doktora gidelim)
17.04.2019 13:38:45
sayın Dr.Cevdett (Cerrah) demiş ki; İnsanı ve mesleğini sevmeyenler için hekimlik ÇİLE haline dönüşür. ...belli ki başhekimlik,yardımcılık, müdürlük gibi yerlerde sefa sürüyorsun
People
8
3) Dr (Dr)
16.04.2019 23:55:01
Bölge halkı ve doktor bey ne de güzel kalpleriniz var
People
76
4) Dr.Cevdett (Cerrah)
16.04.2019 14:59:00
Güler yüzlü doktor kardeşim. Allah gülen yüzünü hiç mahzun etmesin. Çok değerli bir mesleğimiz var, her ne kadar bunu yerle yeksan etmek ve sıradanlaştırmak isteyenler efsaneler olduysa da HEKİMLİK insan var oldukça kıymetini koruyacak. Empati, saygı, sevgi çerçevesinde hizmet vermek, hastamızın memnuniyeti ve şükranı daima bize pozitif enerji verecek. Hekimlik günümüzde paraya tahvil edilen performans sistemine kurban edilse de değerini yitirmeyecek. İnsanı ve mesleğini sevmeyenler için hekimlik ÇİLE haline dönüşür. En büyük mutluluk yaptığı işi severek yapmaktır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)