İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü doktor ve hasta arasındaki kavga görüntüleri için inceleme başlattı
İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, sosyal medyada "Doktor ile hastanın kavgası" başlığıyla yer alan görüntülere ilişkin inceleme başlatıldığını bildirdi.
İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü doktor ve hasta arasındaki kavga görüntüleri için inceleme başlattı
09 Ekim 2019 - DHA

İSTANBUL - İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "8 Ekim'de sosyal medyaya yansıyan Hürriyet Aile Sağlığı Merkezi hekimi ile aile sağlığı merkezinde tedavi olmaya gelen hastanın münakaşası hakkında, konunun aydınlatılması açısından İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından inceleme başlatılmıştır." ifadelerine yer verildi.


Aile sağlığı merkezindeki doktor ile hasta yakının kavgası kamerada 


 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
94
1) doktor (doktor)
09.10.2019 14:01:03
sağlık bakanlığını tebrik ediyorum.doktor arkadaş orda yumruğu yiyip oturmalıydı zaten onun işi bu değil mi?kesin birşeyleri eksik yaptığı için haketmiştir.Mesela eczanenin tedavisini onaylamadığı ve hastanın emir eri olup hekimlik dışına çıkmaması başlıca tahrik sayılmalı.Veya hasta ne derse desin derin nefes alıp masadaki sudan bir yudum içip gülümsemeye devam edemediyse bunu hakketmiştir.Keşke bakalnlık sadece soruşturma açmakla kalmasa bu olaya ssebep olan ecaneye tebrik plaketi verse,yetkisi olmayan alanlarda dahi vatandaşı bilgilendirecek kapasitede oldukları için.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)