Sağlık müdürüne darp olayına inceleme
Isparta İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Karakaya, Şarkikaraağaç ilçesinde geçtiğimiz gün belediye ziyareti sonrasında uğradığı saldırı sonucu darp edilerek yaralanan Dr. Deniz Karasu’nun uğradığı saldırı ile ilgili inceleme başlatıldığını açıkladı
Sağlık müdürüne darp olayına inceleme
10 Ocak 2020 18:03 - İHA

ISPARTA - İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Karakaya, Şarkikaraağaç İlçe Sağlık Müdür Vekili Deniz Karasu’nun bir grup tarafından darp edildiğini hatırlatarak, olayın büyük üzüntüyle karşılandığını söyledi. Konuyla ilgili incelemelerin devam ettiğinin altını çizen Karakaya, "İlçe Sağlık Müdürümüze geçmiş olsun dileklerimizi sunarken; olayı ve faillerini şiddetle kınıyoruz.


Sağlık müdürü, mobil aile hekimlerini görevlendirmediği için darp edildi!


Vatandaşlarımıza her türlü şartlarda hizmet sunma gayretiyle çalışan sağlık personelimizin bu gibi olaylara maruz kalmasının onur kırıcı ve üzüntü veren bir durum olduğunu bir kez daha hatırlatır, Isparta Sağlık Müdürlüğü olarak bu tarz olayların sonuna kadar takipçisi olacağımızı yineleriz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadelerine yer verdi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
4
1) Ali (Vatandaş)
12.01.2020 15:38:28
Anca şiddetle kınarsın fazlasına cesaretiniz yok!
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer