Adana'da iç hastalıkları ve nefroloji uzmanı koronavirüse yenildi
Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli İç Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı Dr. Halil İbrahim Varan, korona virüs (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybetti.
Adana'da iç hastalıkları ve nefroloji uzmanı koronavirüse yenildi

Dr. Halil İbrahim Varan

20 Eylül 2021 17:49 - İHA

Dr. Halil İbrahim Varan, yaklaşık 1 ay önce bazı semptomlar göstermesi üzerine Covid-19 testi yaptırdı. Test sonucu pozitif çıkan ve görev yaptığı hastanede tedavisine başlanan Dr. Varan, sağlık durumunun ağırlaşması üzerine yoğun bakım servisine alındı. 20 gün yoğun bakımda tedavi gören Varan, bu sabah kurtarılamadı.

Dr. Halil İbrahim Varan, yarın Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde düzenlenecek törenin ardından Kabasakal Mezarlığına defnedilecek.

Türk Tabipleri Birliği Dr. Halil İbrahim Varan'in ailesine ve sağlık camiasına başsağlığı mesajı yayınladı:

"Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan Nefroloji Uzmanı Dr. Halil İbrahim VARAN'ı COVID-19 nedeniyle kaybettik. Ailesine ve tüm sağlık camiasına başsağlığı diliyoruz."

 

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
2
1) seyfi konca (aile hekimi)
21.09.2021 11:16:00
biz intern iken kendisi yan dal yapıyordu.Sempatik hoş bir abimizdi.mekani cennet olsun
People
1
2) derya alasulu (doktor)
21.09.2021 09:52:54
Çok değerli bir insandı.Tüm aileye baş sağlığı diliyorum.mekanı cennet olsun.
People
13
3) Hasan Akdemir (Nöroloji Uzmanı)
21.09.2021 09:33:45
Habercilikte biraz daha özen gösterilirse, inandırıcılık ve tarafsızlık duygusunda iyileşmeler olacak. Rahmetli abimizin aşısı var mıydı sorusu bir yana, haber formatı gereği ölüm haberlerinin hepsinde rahmetlinin yaşı yazılırdı.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)