Başhekim koronavirüse yenik düştü
Kocaeli'nin Gebze ilçesinde özel bir hastanede başhekimlik yapan Dr. Lütfi Çetinkaya, 1 aydır süren tedavisinde korona virüse yenik düşerek hayatını kaybetti
Başhekim koronavirüse yenik düştü
27 Aralık 2020 13:06 -

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde özel bir hastanede başhekimlik yapan Dr. Lütfi Çetinkaya, 1 aydır süren tedavisinde korona virüse yenik düşerek hayatını kaybetti.


Hayatını kaybeden başhekim için çalıştığı hastanenin önünde tören düzenlendi


Gebze ilçesinde bulunan özel bir hastanede başhekimlik yapan Dr. Lütfi Çetinkaya, yaklaşık 1 ay önce rahatsızlanarak korona virüs testi yaptırdı. Test sonucu pozitif çıkan Başhekim Dr. Çetinkaya hemen tedaviye alındı. Daha sonra durumu iyice kötüleşen ve yoğun bakıma alınan Çetinkaya, 1 aylık mücadelesini kaybederek vefat etti. Çetinkaya'nın cenazesinin yarın İstanbul'un Ümraniye ilçesinde bulunan Ihlamurkuyu Mezarlığı'nda defnedileceği öğrenildi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
10
1) ö.faruk atay (hekim)
27.12.2020 20:08:57
Hiç bir epidemi ve pandemide bu kadar çok hekim ve diğer sağlıkçının salgın hastalığa yakalanıp öldüğünü bilmiyorum.Şanssız meslekdaşıma Allah rahmet eylesin.Bir an önce aşılanmak istiyoruz.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)