Başhekim yardımcısı Dr.Engin Türkmen koronavirüsten hayatını kaybetti
İstanbul’da özel bir hastanede Başhekim Yardımcısı olan dahiliye uzmanı Doktor Engin Türkmen, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.
Başhekim yardımcısı Dr.Engin Türkmen koronavirüsten hayatını kaybetti
29 Ekim 2020 16:51 -

İstanbul’da özel bir hastanede Başhekim Yardımcısı olan Uzman Doktor Engin Türkmen 50 yaşında koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.  Bir süredir yoğun bakım ünitesinde tedavi olduğu öğrenildi.

İstamnul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesini dereceyle bitiren ve Tıpta Uzmanlık Sınavında da derecey yapan Dr. Türkmen 27 gündür yoğun bakımdaydı. Hastanedeki tüm doktorların üstün gayretine rağmen Dr. Engin Türkmen bugün hayatını kaybetti.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
3
1) Adnan Erdeniz (doktor)
02.11.2020 13:37:15
isimsiz arkadaş zararın neresinden dönersen kardır iyi yapmışsın; yazdıklarına azıcık ekleme yaptım: yıllardır haklarını arayamayan, genel ve temel hekimlik prensiplerini bile hiçe sayan, halkın ve ortaya atılan bir parça kemiğin kölesi konumuna düşen ve hekimlik mesleğinin içine eden hekimlere hakkımı ve yıllarımı helal etmeyeceğim; yerine otuz yılımı vs. helal etmeyeceğim demek zorunda kalırdın.
People
1
2) Efe (Uzman doktor)
01.11.2020 16:51:26
Kamu kurum ve kuruluslarinda bakanliklarda tabip odalarinda gorev yapan tum yonetici doktor meslektaslarimizdan utaniyorum. Bizim gibi hekimlerin haklari helal olmasin. Hayatlari boyunca bu utancin bedelini maddi ve manevi yasasinlar
People
0
3) ismail yetenek (dr)
31.10.2020 20:09:58
isimsiz arkadaş kararından vazgeç ve tıpa devam et.bak pişman olursun..
People
4
4) A (İ)
31.10.2020 16:27:58
Ve iyi ki doktor olmaktan vazgeçtin öğrenci kardeşim. Hastalar adına çok sevindim. Senin karakterinde birisinin doktor olmaması daha iyi. Zira şu haberin altına yazılacak bir yorum değil yazdıkların. Allah rahmet eylesin diyeceğine hakkımı helal etmiyorum diyorsun. Ne hakkin var üzerimizde yahu!!!?? Para mı verdin ; iyilik mi yaptın, ne yaptın!? Sen önce insan ol insan. Hatta senin karakterinde bir insanin hiçbir üniversiteye gitmemesi cok daha iyi bu toplum için. Karpuz sat bence. İnan daha çok kazanırsın
People
2
5) A (İ)
31.10.2020 16:23:46
isimsiz ogrenci kardeşim. Ben bizim üzerimizde nasıl bir hakkın olduğunu anlamadım. Eğer bunu ispat edersen ben hakkını helal etmen için ne gerekiyorsa yaparım. Asıl dediğin nedenlerden ötürü bizim toplum üzerinde hakkımız var. Sen de bu toplumun bir ferdi olduğun için senin üzerinde de hakkımız var. Ve ben şahsen sana hakkımı helal etmiyorum.
People
29
6) İsimsiz (Öğrenciydi)
29.10.2020 17:21:31
Gece gündüz çalışıp sınavlara girdiğim tıp fakültesini bırakıyorum, hayallerimin mesleği olan hekimlik mesleğinden vazgeçtim, yıllardır haklarını arayamayan, halkın kölesi konumuna düşen hekimlere hakkımı ve yıllarımı helal etmeyeceğim
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)