Bu tedavi yöntemi doktorları şoke etti: 30 cm'lik patlıcan
Çin'de 50 yaşındaki bir adam hastaneye karın ağrısı ve mide bulantısıyla gidince doktorları şaşkına çevirdi. Kabızlık sorununu çözmek için adamın 30 santimetre uzunluğundaki bir patlıcanı anüsünden vücuduna soktuğu ve burada kaldığı belirtildi
Bu tedavi yöntemi doktorları şoke etti: 30 cm'lik patlıcan
06 Haziran 2018 -

Çin, son yılların en şaşırtıcı tıbbi olayını konuşuyor… Çin’de ismi açıklanmayan hasta geçtiğimiz hafta mide bulantısı ve karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti. Hastanede 50 yaşındaki adamın sağlık durumunda belirgin bir değişiklik olmadığı açıklanırken, röntgen çekilince gerçek ortaya çıktı.

Yapılan incelemeler ve röntgen sonuçlarına bakarak adama soru soran doktorlar aldıkları yanıtla iyice şaşkına döndü. Acı içinde kıvranan adam sindirim ve boşaltım sorununu ortaya kaldırmak için anüsünden 30 santimetre uzunluğundaki bir patlıcan soktuğunu ve bunun 2 gündür içinde sıkıştığını söyledi. Şok içindeki doktorlar adama derhal müdahale ederken yapılan operasyon sonrasında adamın sağlık durumunun düzeldiğini açıkladı.

Patlıcan aracılığıyla kolonu genişletmeye çalıştığını söyleyen adamın, bu tedavi yöntemini büyüklerinden öğrendiğini söyledi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
19
1) kerem mutlu (uzm.dr)
06.06.2018 14:29:09
Bunu homoseksüllerin yaptığına çok şahit olduk.İhtisasım boyunca bir teneke kola bir de patlıcan çıkarmıştık.Adam doğal olarak yalan söylemiş.
People
17
2) Hasan Akdemir (Nöroloji Uzmanı)
06.06.2018 12:49:53
Bu tuhaf kafayla başım ağrıyor diye kulağına ya da burnuna havuç da sokmuş olabilir, her yerinin iyice incelenmesini öneririm.
Bir dönem cerrahiden birileri rektumdan çıkan eşyalar sergisi açmıştı, yani ülkemizde de böyle manzaralar yaygın.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori