Cerrah, ameliyathanede kız arkadaşı hemşireyi defalarca yumrukladı - VİDEO
Cerrah, kendisiyle aynı ameliyata giren hemşire kız arkadaşını, cerrahi müdahale bittikten hemen sonra herkesin gözü önünde defalarca yumrukladı.
Cerrah, ameliyathanede kız arkadaşı hemşireyi defalarca yumrukladı - VİDEO
19 Mayıs 2017 -

MEDİMAGAZİN DIŞ HABERLER-Mirror’dan aktarılan habere göre, Çin Henan Bölgesi’ndeki Lankao Eyalet Hastanesi’nden bir cerrah, hastasının ameliyatını bitirdikten hemen sonra, aynı operasyonda bulunan ve sevgilisi olan hemşireyi herkesin gözü önünde defalarca yumrukladı.

Güvenlik kameralarının kayda aldığı olayda, ameliyathane hemşiresi, aldığı yumruk darbelerinden sonra hastane zeminine kafasını çarparak bayıldı.

Hemşire protokolleri çiğnemiş

Ameliyathane odasında bulunan tıbbi ekip, cerrahla hemşirenin sevgili olduğunu ve cerrahın kız arkadaşı hemşireyi operasyon boyunca protokolleri çiğnediğini düşündüğünden uyardığını, hemşirenin inkar etmesinin ardından da kavga çıktığını ifade etti.  

Olay, çift arasındaki kişisel bir kavga olarak değerlendirilecek

Hastane yönetimi kavganın hiçbir yaralanma olmadan sona erdiği ve olayın çift arasında kişisel bir kavga olarak değerlendirileceği bilgisini verdi. Sosyal medyaya sızan kamera kayıtları, Çin’de 4 milyondan fazla kez izlendi.

 

 

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer
19/10-22/104.Ulusal Bağırsak Mikrobiyotası ve Probiyotik KongresiGENELANTA
22/10-25/106. Puader KongresiÇOCUK...ANTA
02/11-04/11TMFTP Ultrasonografi KursuRADYOLOJİİSTA
14/03-18/03Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi (UASK) 2018GÖĞÜS...ANTA