Doktorun evlilik teklifi şoke etti! 'Kalp krizi geçiriyordum'
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'ndeki özel bir hastanede doktor 41 yaşındaki Uğur Kurt, aynı hastanede hemşire olarak görev yapan sevgilisi 24 yaşındaki Ayşenur Arslan'a ilginç bir evlenme teklifinde bulundu. Dr. Kurt, arkadaşlarıyla hazırladığı senaryo gereği, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle gözaltına alınmak istendi.
Doktorun evlilik teklifi şoke etti! 'Kalp krizi geçiriyordum'
15 Mayıs 2017 - SÖZCÜ

Özel hastanede görev yapan Dr. Uğur Kurt, 5 yıldır birlikte olduğu hemşire Ayşenur Arslan’ın, düğün ve nikah tarihlerini almalarına rağmen sürpriz evlenme teklifi beklediğini öğrendi. Bunun üzerine plan yapan Dr. Kurt, senaryo gereği Arslan ile birlikte restoranda yemek yedikleri sırada kendilerini sivil polis olarak tanıtan arkadaşları geldi ve onu sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle gözaltına alacaklarını söyledi. Şoke olan Ayşenur Arslan, sevgilisinin elinden tutarak gözaltına alınmasına engel olmaya çalıştı.

 

 

 

Polis olduklarını söyleyen arkadaşlarının koluna girerek restorandan çıkardığı Dr. Uğur Kurt’a ekip otosuna bindirilmek istendiği sırada kelepçe takılacağını gören Ayşenur Arslan, “Ya neden kelepçe takıyorsunuz. Aşkım sen neden böyle duruyorsun” diyerek tepki gösterdi. Dr. Uğur Kurt ise oyunu daha fazla uzatmayarak elinde sakladığı nişan yüzüğü ile Ayşenur Arslan’ a evlenme teklifinde bulundu. Teklifin hemen ardından patlayan konfeti ve şampanya ile evlilik teklifi olduğunu anlayan Ayşegül Arslan, sevgilisine sarılarak sevinç gözyaşları döktü.

 

 

Hemşire Ayşenur Kurt, sevgilisinin sürpriz bir evlenme teklifi istediğini arkadaşlarından duyunca böyle bir evlenme teklifi hazırladığını şöyle anlattı:
“Biz aslında düğünü falan planlamıştık ama, düğünü planlamamıza rağmen böyle bir şey isteyince ben önce saçma olduğunu düşündüm. İlle de böyle sürpriz bir şey istediğini duydum. Sen misin bunu isteyen dedim. Böyle bir intikam oldu. Arkadaşlarla güzel bir plan yaptık.”
Ayşenur Arslan ise çok korktuğunu söyleyerek, “Ben kalp krizi geçirdim” dedi. Evlilik teklifini kabul eden Ayşenur Arslan ve Uğur Kurt, içtikleri şampanyanın ardından yemeklerine kaldıkları yerden devam etti. DHA

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
51
1) ayt12 (uzm)
18.05.2017 10:21:10
Bu adamcağızın yaptığı son derece seviyesiz ve zevksiz "şakanın" haberini okuyunca, Albert Einstein'ın lafı aklıma geldi: Uzay ve insanların aptallığı sonsuzdur. İlkinden emin değilim.
People
26
2) Özgür (Pratisyen)
15.05.2017 18:08:44
Yahu arkadaş saçma sapan birşey yapmışsın tamamda kameraya çekip yayınlamak nedir.Arkadaş arasında yap yeter.Yakışıyormu yaşına mesleğine.
People
23
3) Doktor (İbo)
15.05.2017 14:53:57
Yıllar önce raflarda "Cilalı İmaj Devri" diye bir kitap vardı. Hatırlayan var mı?
People
77
4) Jane Doe (Dr)
15.05.2017 10:57:44
Bu ülkede doktor, mühendis, avukat vs olmanın yaşam kültürüne pek katkısı yoktur; yani çoğu meslek sahibi üniversite eğitimli insanın, misal, ortaokul mezunu, asgari ücretle çalışıp gecekonduda oturan vatandaştan tek farkı biraz daha fazla kazanmaları. Ancak o maddi kazanç bir türlü olgunluğa, sessizliğe, inceliğe, zerafete tahvil edilemiyor. Dolmuşçu edebiyatı misali, hayatımız kitsch bu memlekette...
People
49
5) murat UYAN (DOKTOR)
15.05.2017 10:26:01
Eğlenceli mi,komik mi?...Değil
Romantik mi? değil
APTALCA MI?? TABİİ Kİ.
People
39
6) Dr (Dr)
15.05.2017 09:44:51
Sululuk-Ciddiyetsizlik
People
18
7) Kerem can (Dr)
14.05.2017 22:37:40
Mega magazin
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
08.01-07.02SATILIK POLİKLİNİK hissesi & tamamiDiğer
07.01-06.02Kadın doğum cildiye uzmanıPersonel Arayanlar