Eşiyle aynı hastanede çalışan güvenlik görevlisi önce hemşire olan eşini öldürdü, sonra intihar etti
Trabzon'un Çaykara ilçesinde aynı hastanede görevli özel güvenlik görevlisi Kamil İkinci (35) ile hemşire eşi Zeynep İkinci, evlerinde silahla vurulmuş halde ölü bulundu. Kamil İkinci’nin, 10 aylık eşini öldürdükten sonra intihar ettiği bilgisine ulaşıldı
Eşiyle aynı hastanede çalışan güvenlik görevlisi önce hemşire olan eşini öldürdü, sonra intihar etti
12 Şubat 2021 16:45 - İHA

Trabzon'un Çaykara ilçesinde bu sabah evlerinde ölü olarak bulunan genç çiftin ölümünde, Kamil İkinci'nin 7 ay önce evlendiği eşi ile evlerinde tartıştıktan sonra önce silahla eşini öldürdüğü ardından da intihar ettiği belirlendi.


Eşi tarafından öldürülen Zeynep hemşirenin babası, kızıyla son görüşmelerini anlattı


Çaykara ilçesinin Hurmalık mahallesi Kamil ve Zeynep İkinci çifti bugün çalıştıkları Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesindeki işlerine gitmeyince arkadaşları ikisini de telefonla aradı. Telefonları çalıp açan olmayınca 35 yaşındaki güvenlikçi Kâmil İkinci ve aynı hastanede hemşire olarak çalışan 32 yaşındaki eşi Zeynep İkinci'nin yakınlarına haber verildi.

Yakınları ve iş arkadaşları evlerine gidip içeri giremeyince polis ekipleri çağrılarak çilingir yardımı ile evlerine girildi.

Eve giren polis ekipleri ve yakınları genç çiftin silahla vurulmuş şekilde yerde cansız bedenleri ile karşılaştı.

Evde boğuşma izlerine de rastlanırken, Kamil İkinci'nin evde eşi ile tartıştıktan sonra elindeki silahla önce eşini vurarak öldürdüğü ardından da intihar ettiği belirlendi.

Genç çiftin 7 ay önce evlendiği öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma sürüyor. 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) Doktorlar ilah değil (Ebe)
25.02.2021 01:22:39
Genelde eğitim seviyesi arttıkça şiddet azalıyo kaçtane ve eşini vuran doktor var. O adamı deli dolu olduğu karısını vuracağıda her halinden belli. Ama özellikle silah taşınan mesleklerde güvenlik polis asker vs. Kafaya estimi eşini vuruyo çok var örneği. Helefde güvenlikçi kompleksiyle uğraşılmaz erkek bir adım önde olmalı kadından bu benim düşüncem
People
4
2) Doktor (İnsan)
23.02.2021 00:44:07
Antalya’da yaşayan doktor Y.. , eşi G. tabancayla vurarak öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti.
Bu haber ile bir doktorun da öldürebildiği gözüküyor.
Sorun güvenlikçi doktor yada işçi olmakla alakası yok ebe hanım sorun bu ülkede ki insanların psikolojisinin bozukluğu.
People
2
3) Ela (Ebe)
17.02.2021 14:09:41
Güvenlikçiyle evlenirsen sonun bu olur. Çoğu tipi bile olmayan neslektaşın doktorlarla evleniyor
People
9
4) ali (uz dr)
13.02.2021 21:48:06
heber gerçekten çok üzücü, umarız bu tür acılar ne sağlık camiasında ne de toplumda bir daha yaşanmasın. dikkat ettim sn editör seçtiğiniz haberlerin ruh sağlığı üzerinde bıraktığı tesiri test ettim. ana sayfanızdaki 20 haberden 15'i olumsuz , 3 tanesi nötr ve sadece 2 tanesi olumlu.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)