Hastaneden gelen küfürlü mesaj şoke etti!
İstanbul'da özel bir hastaneden bugün yüzlerce hastaya giden mesaj şoke etti.
Hastaneden gelen küfürlü mesaj şoke etti!
05 Ekim 2017 -

Mesajda ağır küfürler yer aldı. Bir anda sosyal medyaya da düşen mesaj üzerine hastane yönetimi bir açıklama yaptı. Açıklamada, hastalara giden mesajın kendileri tarafından gönderilmediği, sistemin hacklendiği belirtilerek, özür  dilendi. Hastane yönetimi olayla ilgili soruşturma açıldığını da bildirdi.

İşte o mesaj:

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
11
1) Hasan AKDEMİR (Nöroloji Uzmanı)
07.10.2017 09:49:01
Medimagazin editörlerini, haberlerin görselleri ve isimlerin ifşası konusunda daha itinalı olmaya davet ediyorum. İstanbul'u zerre kadar bilmeyen birisi olarak ben bile Google haritalara girip BOLGEHST yazısı ve buğulandırılmış resimden hangi hastane olduğunu çıkardım. Ya isimleri hiç yazmayın ya da hastaneyi arayıp izin alarak yayınlayın ki zaten hastanenin bir suçu olmadığı ortada.
People
14
2) bozeren (nş uz dr)
06.10.2017 07:40:23
normal zamanda kendileri de insanları rahatsız ediyorlar. sadece küfür etmiyorlar tamam ama, yine de numaralarımıza iznimiz dışında mesajlar gönderilmesi çok hoş bir durum değil. telefonuna istenmeyen mesaj gelen insanlara bunu bir de sorun.
People
22
3) Jane Doe (Dr)
05.10.2017 21:42:16
Hackerı bile aklını .... ve ... ile bozmuş bir halk var karşımızda. Elalemin hackerı bile kaliteli ve klas. İnsan neye erişemezse aklı sürekli onda olur. Yüce Allah bize de bu zavallıları layık görmüş n'eyleyelim?
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori