Kırklareli'nde hastaya hakaret eden doktora soruşturma
Kırklareli Devlet Hastanesi Başhekimliği, hastanede görevli bir doktor hakkında hastasına hakaret ettiği ve darbetmeye çalıştığı iddiasıyla soruşturma başlattı
Kırklareli'nde hastaya hakaret eden doktora soruşturma
17 Mart 2017 -

Kırklareli'nde bir doktor hakkında, hastasına hakaret ettiği ve darbetmeye çalıştığı iddiasıyla soruşturma başlatıldı.

Alınan bilgiye göre, Kırklareli Devlet Hastanesinde doktor C.D.Ö'nün, Z.Y'yi muayene ettiği sırada çığlık sesleri gelmesi üzerine odaya giren hasta yakınları ve güvenlik görevlileri, doktor ve hasta arasındaki tartışmaya müdahale etti. Z.Y, hastaneden Şehit Hayrettin Yesin Polis Merkezi Amirliğine giderek, doktor C.D.Ö'den kendisine hakaretlerde bulunduğu ve yumruk atmaya çalıştığı iddiasıyla şikayetçi oldu.

Kırklareli Devlet Hastanesi Başhekimliğince de iddialar üzerine doktor hakkında soruşturma başlatıldı.

Bu arada, doktor C.D.Ö. hakkında Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığınca geçen yıl sosyal paylaşım sitesi üzerinden hastalara küfür ettiği gerekçesiyle başlatılan soruşturma devam ediyor.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
12
1) acil (pratisyen)
18.03.2017 20:39:26
doktora saldıran hasta ve hasta yakınına hiçbir şey olmaz.hastaya bir şey söylersiniz suç olur.sağlık çalışanına saldırı teşvik edilmektedir.sağlık bakanlığı sağlık çalışanını perişan etmiştir.
People
10
2) öztürk yılmaz (dr)
18.03.2017 11:30:08
devam edin devam edin fazla değil bi 5 sene sonra hekimlik diye bi meslek kalmayacak ülkede. hastaneye giren kesimin en az yarısı hekimi potansiyel düşman olarak görüyor. Dünyanın her yerinde el üstünde tutulan bu mesleği bu hale getirenler utansın. Keşke Vehbi Koçu biraz örnek alsalar. Bir insan herşeyden önce sağlığı ile vardır sağlığı yoksa dünyanın malı onda olsa değeri bir hiçtir. Biz hekimlerde eğer bunun teminatıysak bu gidişat niye. Hekim maaşı 2900 , hakim maaşı:13500. Bu hale getirenlerin utansın ne diyeyim. Neymiş efendim bu meslek para için yapılmazmış, iyi anladıkta o zaman gönüllülük esasına göre yapılsın , hiç maaş vermeyin.. Hekim ve hakim dünyanın heryerinde eşdeğerdir. bizde 1/5 hükmünde.
People
25
3) Frankie Bellevan (Tıp Doktoru)
17.03.2017 18:24:05
Anlaşılan , Meslektaşı Zıvanadan çıkartmışlar..
Türkiye'nin Geneli bu durumda...
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
26.10-25.11ÖZEL KIRIKHAN BİLİM HASTANESİ - NÖROLOJİ UZMANI ARANIYORPersonel Arayanlar