Sağlıkta şiddete isyan ettiler: Ölürsem iyileştiremem
Hekimler sosyal medyada sağlıkta şiddete isyan etti: Ölürsem iyileştiremem!
Sağlıkta şiddete isyan ettiler: Ölürsem iyileştiremem
17 Ekim 2019 08:09 - MEDİMAGAZİN

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Asistan Doktor Kadir Songür'ün boğazından jiletle yaralanmasından sonra hekimler sağlıkta yaşanan şiddete isyan etti. 

Ölürsemyaşatamam hastag'inde sağlıkta şiddete tepki gösteren hekimler ve şiddete karşı çıkan vatandaş sağlıkta şiddete çözüm istedi. 

Atılan tweetlerden bazıları şunlar: 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
10
1) Grevgözcüsu (Doktor)
17.10.2019 20:50:30
Bakan şiddeti takip etmekten,siz siddete maruz kalmaktan ,aileleriniz endişe etmekten, insanlar ... ,idareciler gormezden gelmekten bıkmadılar. Izmir Saglik muduru ,sagliktan sorumlu vali yardimcisi ,bashekim derhal gorevden alinmaldir. Ilgili bölgede 1 hafta is birakilmalidir. Tip fakültesi öğrencileri Izmir valiliğini işgal etmelidir. Hocalar meclise yürümeli, yolda herkes onlara katilmalidir. Izmirden Ankaraya gidilmeli, yada yapıcılarin meclis başlarina ,bu ülkenin insanlarinin başina ise sistem yıkılmalıdır. Ama nerede o kadar yürekli insanlar. Kesilmiş bir boğaz gormesine rağmen ya da ölmüş meslektasinin kati ve soğuk bedenini canı gönülden hissetmeyen ,herkesin tekmelediği bir grup olduk.Yaziklar olsun büyuklere ,,yaziklar ola küçüklere.
People
14
2) ömer hayyam (op.dr)
17.10.2019 14:36:23
sorun zaten iyileştirmekte...
bizlerin görevi iyileştirmek değildir...
bizlerin görevi yardım etmektir...

bir bu farkı anlayamadık...
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)