Sakarya'da görev yapan ortopedi ve travmatoloji uzmanı koronavirüse yenildi
Sakarya’da özel bir hastanede ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak görev yapan ve korona virüs aşısı yaptırmadığı öğrenilen 50 yaşındaki Hasan Feyzi Katıöz, korona virüse yenilerek hayatını kaybetti.
Sakarya'da görev yapan ortopedi ve travmatoloji uzmanı koronavirüse yenildi

Dr. Hasan Feyzi Katıöz

15 Eylül 2021 13:16 - İHA Orkun Kaya

Sakarya'da özel bir hastanede ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak görev yapan ve korona virüs aşısı yaptırmadığı öğrenilen 50 yaşındaki Hasan Feyzi Katıöz, korona virüse yenilerek hayatını kaybetti.

Sakarya'da bulunan özel bir hastanede ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak görev yapan doktor Hasan Feyzi Katıöz bir süre önce korona virüse yakalandı. Evde tedavisine başlanan Katıöz, durumunun ağırlaşması üzerine yoğun bakım servisine alındı. Yaklaşık iki haftadır Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi süren Katıöz, hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden Katıöz'ün korona virüs aşısı yaptırmadığı öğrenildi.

Hastane önünde cenaze töreni düzenlendi

 Katıöz için çalıştığı hastanenin önünde cenaze töreni düzenlendi. Düzenlenen törene, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ziya Cevherli, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, SAÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Karabay, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Katıöz'ün sevenleri ve hastane personeli katıldı. Cenaze namazı, İl Müftüsü Hasan Başiş tarafından kıldırıldı. Katıöz'ün cenazesi defnedilmek üzere Manisa'ya gönderildi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
16
1) Anestezist (Narkozcu)
15.09.2021 18:45:48
Aşı karşıtı vatandaşa yine en güzel cevabı aydın bir vatandaş vermiş. Bize laf söylemek düşmez artık. Tebrikler
People
35
2) Erdal sos (Vatandaş)
15.09.2021 15:15:24
Allah rahmet etsin ama kendi tercihi ölümü seçmek olmuş. Çıkmış yine bir aşı yobazı bu durumu bile suistimal ediyor, aşı olmayanlar ölüyor da olanlar ölmüyor muymuş diye desteksiz bir savunma. yahu siz hiç mi gündemi takip etmiyorsunuz bilimle uğraşan yayınların sonuçlarını açıklayanlar diyor ki ölenlerin ve ağır geçirenlerin hemen hepsi aşısızlar. Madem o kadar eminsin uzak dur buralardan ve yorum yapma bari ne diye günah çıkarıp vicdanını rahatlatmaya çalışıyorsun
People
9
3) bir vatandaş (çiftçi)
15.09.2021 14:03:06
Allah rahmet eylesin. Aşı olmayıp vefat edenlerin aşı durumunu haberde belirtirken aşı olup vefat edenleri belirtmiyorsunuz.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)