Hastane çalışanlarının köpüklü eğlencesine İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı
Manisa'nın Alaşehir Devlet Hastanesi acil servisinde hastane çalışanlarının uygunsuz eğlence görüntülerinin sosyal medyada yayılması üzerine Manisa İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı
Hastane çalışanlarının köpüklü eğlencesine İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı
20 Kasım 2019 15:00 - İHA

MANİSA - Alaşehir Devlet Hastanesi Acil Servis bölümünde çalışan bazı görevlilerin uygunsuz bir şekilde sergilediği eğlence görüntüleri sosyal medyada hızla yayıldı. Hastanenin yoğun servisinde çekildiği öğrenilen görüntüler bazı hastane çalışanlarının birbirlerinin üzerine köpük sıkarak eğlendiği görülüyor.

Görüntülerin sosyal medyada hızla yayılması üzerine Manisa İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı. Manisa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada hastane görevlilerinin soruşturma kapsamında farklı bölgelere görevlendirildiği belirtilirken şu ifadelere yer verildi:
"Müdürlüğümüze bağlı Alaşehir Devlet Hastanesi ile ilgili olarak bazı basın yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında yer alan haber ve iddialar ile ilgili olarak açıklama yapmaya ihtiyaç duyulmuştur. Müdürlüğümüzce ilgili 'Varan-1', 'Varan-2', 'Varan-3' adlı videolar hakkında 6 Kasım 2019 tarihi itibariyle haberdar olunmuş olup aynı gün içerisinde haklarında idari işlemler başlatılarak soruşturma açılmıştır. İlgili kişiler il içerisinde geçici olarak diğer sağlık kurumlarımıza görevlendirilmişlerdir. Basınımıza ve kamuoyuna saygı ile duyurulur"

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
14
1) dr benzingen (nrş uzmanı)
21.11.2019 16:32:02
ya bırakın eğlensinler...millet oval ofiste eğlenmiş, dr hastanede delirmiş göbek atmış çok mu!...iş aksamış mı siz ona bakın....
People
30
2) emre ertürk (Tabip)
21.11.2019 13:45:46
Bir doktor bir kadını(sağlık personeli) omzuna alıyor, başka bir sağlık personeli bir doktora köpük fışkırtıyor. Kahkahalar, eğlenceler, dansvâri akrobasik hareketler, kıkırdamalar... Buraya kadar her şey normal. İşin daha da normal olanı ise, tüm bunların yoğun bakımda can çekişen acı çeken insanların yanında yapılıyor olması. Daha daha normal olanı ise bu zavallı insanların bu personelden hizmet ve şefkat bekleyip canlarını mecburen bunlara emanet etmesi. Son söz:"ahlaksızlara tıp öğretmek, aslana kanat takmak gibidir"(Hazreti Ali)
People
14
3) Ali (Hekim)
21.11.2019 08:44:31
Eğlensinler. Ne olacak? İşletini mi yapmamışlar ?? Müdürlük, doktor olmayıp bel ağrısı tedavisi, estetik yapan kuaförleri , sahte diş hekimliği yapan teknisyen sağlık memurlarını denetlesin
People
18
4) bozeren (nş uz dr)
21.11.2019 00:20:10
hekimler performansçılıkla, yöneticiler kalitecilikle, tepedekiler itibarcılık peşinde iken olan budur. göstermelik gelişmelerin sonu budur!
People
13
5) ömer hayyam (op.dr)
20.11.2019 20:35:25
atlarınızın ayaklarına bez bağlayın bu fesat topraklar türkistana ulaşmasın. (timur)

adamların basit 30-60 sn lik öforik insani duygularına fesatlık duyulmuş...
People
30
6) Dr.Gökhan (Dr)
20.11.2019 18:10:09
Ne var bunda bukadar büyütülecek ... sağlık çalışanları yoğun stres altında çalışan insanlar, bir ilçe hastanesinde hastanın olmadığı bi saatte aralarında şakalaşıp biraz biraz stres atmışlar. Keşke bu hızlı duyarlılığı bu sağlık çalışanları öldürülüp, döğülürken de gösterseniz...!
People
95
7) Ali (Hekim)
20.11.2019 15:43:22
İl sağlık müdürlüğüne ne zaman gitsem pasta kesiyorlar, doğum günü kutluyorlar.. Mesai saatlerinde ne yapıyorlar allah aşkına.. Müdürlükte en fazla çalışan ne iş yapıyor bir günde
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)