Şehir Hastanesine taşınmalar devam ediyor: Numune Hastanesi eski yerine veda etti
Ankara Şehir Hastanesine taşınmalar devam ediyor. Numune Hastanesi 27 Mayıs Pazartesi gününden itibaren Şehir Hastanesinde hizmet vermeye başlayacak
Şehir Hastanesine taşınmalar devam ediyor: Numune Hastanesi eski yerine veda etti
24 Mayıs 2019 08:18 -

Bilkent Şehir Hastanesi 1 milyon 312 bin metrekare kapalı alanı ile dünyanın tek seferde inşa edilen en büyük hastanesi. 3 bin 810 yatak kapasitesi ile dünyada üçüncü sırada yer alan hastaneye taşınma işlemleri devam ediyor. 

11 Şubat tarihinde Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Ankara Şehir Hastanesine taşınmasından sonra, son olarak da Ankara Numune Hastanesi Şehir Hastanesi bünyesinde hizmet vermeye başlayacak. 

27 Mayıs Pazartesi gününden itibaren Ankara Şehir Hastanesinde hizmet vermeye başlayacak olan Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanları, aile fotoğrafı çektirerek hastanelerine veda etti. 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
26
1) m. murat (dr)
24.05.2019 17:55:58
Şehir merkezlerini hastanelerden arındırma projesi...
Gereksiz devasa büyüklükleri yüzünden çok uzaklara inşa edilmiş, sanırsın ki radyasyon yayma potansiyeli olan nükleer reaktörler.
Tabi atıl kalmış eski hastanelerin milyon dolarlık merkezi arazilerle ihya edilecek kesimler olacaktır elbet.
Ha bir de minübüsçüler ve taksiciler ihya oluyor.
People
6
2) Vatandaş (Emekli)
24.05.2019 15:13:46
Umarım bütün kötü taraflarınızı orada bırakıp güzel ve insancıl yureklerle oraya gidersiniz. Çok insana çok kötü davranıp üzdünüz birçoğunuz
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer