Siirt Devlet Hastanesinde değişiklik: Siirt Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olacak
AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören,  Siirt Devlet Hastanesi, Siirt Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak kullanılacak
Siirt Devlet Hastanesinde değişiklik: Siirt Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olacak
04 Mart 2020 14:45 - AA

SİİRT - Siirt Tıp Fakültesi'nin bölge için büyük bir hizmet olacağını ve kararın fakültenin hayata geçme sürecini hızlandıracağını belirten Ören, şunları kaydetti:

"Karar resmi gazetede yayımlandı. Siirt Tıp Fakültesi ve Siirt Sağlık Müdürlüğü arasında yeniden bir protokol imzalandıktan sonra önümüzdeki ay içinde Siirt Devlet Hastanesi, Siirt Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak kullanılacak. Yeni yapılacak 400 yataklı modern hastaneyle toplamda Tıp Fakültesine 850 yataklı eğitim ve araştırma hastanesi olacak. Emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bakanlarımızı, bürokratlarımıza teşekkür ediyorum."

Anahtar Kelimeler:

siirt tip fakultesi

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
21
1) Port (Op.dr)
05.03.2020 01:55:39
Artık hiç birşey demiyorum.çok iyi.
People
39
2) bozeren (nş uz dr)
04.03.2020 15:21:36
hastanesi eğitim araştırma geliştirme numune şehir uygulama .. artık hastanelerin isminde en az birkaç iddialı kelimeden oluşan kelime grupları yer almakta.. Allah başımızdakilere akıl versin.
People
45
3) DR.CEVDETT (CERRAH)
04.03.2020 15:16:24
VATANA MİLLETE HAYIRLI OLSUN. MAAŞALLAH MEMLEKETİN HER TARAFI TIP FAKÜLTELERİ AĞI İLE DONATILMIŞ DURUMDA. BURALARDAN MEZUN OLACAK GENÇ HEKİMLERİN BİLGİ-BECERİ-EĞİTİM KALİTESİ NE DÜZEYDE OLACAĞINI DERT EDEN VAR MIDIR ACABA? EĞİTİM-ARAŞTIRMA HASTANELERİ İLE HİZMET HASTANELERİ AYRIMI TARİHE KARIŞTI. HEPSİ EK ÖDEME YARIŞI HASTANESİ OLDU.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)