Bel fıtığına sanayideki rot balans ayarına gerçek ayar Sağlık Bakanlığı'ndan geldi!
Antalya'da rot balans ustası İbrahim Tetik’in bel ve sırt ağrısı olanlara iş yerinde kendi yaptığı bir düzenekte tedavi uyguladığı haberi üzerine Antalya İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerince iş yerinde 'olağanüstü' denetim yapıldı.
Bel fıtığına sanayideki rot balans ayarına gerçek ayar Sağlık Bakanlığı'ndan geldi!
03 Ocak 2018 -

Antalya Sağlık Müdürü Ünal Hülür imzasıyla yapılan yazılı açıklamada, “Oto tamircisi İbrahim Tetik'in bel ve sırt ağrısı olan insanlara kendi yaptığı bir düzenekte tedavi yaptığı haberi üzerine müdürlüğümüz denetim ekiplerince işyerinde olağanüstü denetim yapılmıştır. Müdürlüğümüz tarafından yasal işlem başlatılmak üzere çalışmalar yapılmaktadır. Vatandaşlarımız böyle yanlış ve bilinçsiz uygulamalara itimat etmemeli. Bu uygulamaların geriye dönüşü olmayan ciddi hasarlara yol açabileceği unutulmamalı. Tedavi planı ve uygulaması bu konuda eğitim almış kişilerce yapılmalıdır" denildi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
19
1) Ali (Hekim)
06.01.2018 17:21:50
Adaletsiz ülke. Doktor muayenehane açsa hapsi boylar. Diplomasına tüm hayatına el konulur. Başkası doktorluk yapsa bir daha yapma denip eve yollanır. Biz mi çok korkağız onlar mu cesur
People
41
2) Gatilla (Uzman dr)
05.01.2018 09:17:59
Tababet mevzuatı belli ,hekimlik faaliyetine kalkan 2-5 yıl hapis İstemi’ ve ciddi idari para cezası. Neticede ,birşey vermezler ,hekim bir tıbbi hata etse sonuna kadar malpraktise sokmaya çalışırlar. Adliyesi ,medyası ,siyasisi .....
People
58
3) Frankie Bellevan (Tıp Doktoru)
04.01.2018 11:37:53
Sanki Görüntü , Fotograf "Tamirhane Atölyesinden" daha çok ; Kesimhanede(Mezbaha) kesilmeyi bekleyen bir Dana'nın (Öküz vb)..ve onu kesmeye çabalayan Kasabın mücadelesini anlatıyor..
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer
14/03-17/034. Uluslararası Antalya Aile Hekimliği KengresiAİLE...ANTA