İnstagram fenomeni Dr.Şeyda Kayhan, Siirt Devlet Hastanesi Başhekimliğine atandı
Siirt Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Şeyda Kayhan, göreve başladı.
İnstagram fenomeni Dr.Şeyda Kayhan, Siirt Devlet Hastanesi Başhekimliğine atandı

FOTOĞRAF: İnstagram @drmavi

05 Mart 2018 -

Anestezi uzmanı olarak iki yıldır hastanede görev yapan Kayhan, hastane başhekimliğine atandı.

Yeni görevine başlayan Kayhan, yaptığı açıklamada, yaklaşık iki yıldır Siirt'te görev yaptığını ve hastanenin imkanlarını iyi bildiğini ifade ederek, "Bizi en çok mutlu eden vatandaşlarımızın hastaneden sağlıklı ve mutlu bir şekilde ayrılmasıdır. Devletimizin bize verdiği imkanlarla en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz ve buna devam edeceğiz. Hastane kadromuzun genişliği sayesinde il dışına sevki en aza indirgiyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti bizim için önemli durumlardan biri." dedi.

 

Dr.Şeyda Kayhan İnstagramı da aktif kullanıyor. Mecburi hizmeti 'memnuni hizmet' olarak gören ve bunu profilinde belirten Trabzonlu Dr.Kayhan instagramda paylaştığı yularıdaki fotoğrafın altına şunları yazmıştı:


Bikaç ay önce hiç tanımadığım güzel bi insan takip etmeye başladı beni. @zapatuvanje. Ve hemen msj attı; ‘oradaki çocuklar için ne yapabilirim?’ diye sordu. İşte bugün Çocuk Servisinde yatan çocukların gülümseme sebebi oldu o msj. Arkadaşlarıyla birlikte günlerce emek verip elleriyle paketlediler. Kutularca oyuncak,kitap ve kırtasiye ürünü gönderdiler Siirt’e. Ve biz de onların saf sevgisini ilettik çocuklarımıza. Güzel insanlar iyi ki varlar. İşte instagram benim için bu işe yarıyo


 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
39
1) erkan (uz.dr.)
08.03.2018 16:53:49
Keşke doktor hanımı Mersin Şehir hastanesinin başhekimliğine atasaydılar.Burada dahiliye,genel cerrahi,nöroloji,kalb damar cerrahisi ,beyin cerrahisi nöbetlerinin acil servis nöbeti olmadığını iddia eden ve Ocak 2018 ayında bu dalların nöbet ücretlerinden acil farkını kaldıran bir yönetim var.Evet yanlış okumadınız , trafik kazası ,yaralanma bıçaklanma,kurşunlanma ,barsak tıkanması vs. tedavisi için ameliyat yapsanız da tuttuğunuz nöbet acil nöbeti değilmiş.Acilden saymıyorlar.Güzel bir 14 Mart hediyesi olarak acil farkı kaldırılmıştır.Memnuniyetle duyurulur.
People
41
2) uzman (tbb)
06.03.2018 21:47:29
çalışan memnuniyeti üzerinde durmasını isterim.fenomen olmak değil sorun çözmek önemli.sağlıkta şiddet noktasında ne yapacak.
People
65
3) Hakan bulut (Doktor )
06.03.2018 10:44:57
İnşallah hasta memnuniyeti derken çalışan memnuniyetini unutup meslektaşlarınıza mobbing yapmazsınız. Görevinizde başarılar
People
25
4) Olgun kayhan (Eğitimci)
06.03.2018 09:44:29
Uzun yoruma gerek yok..
SEN ! YAPARSIN ,BAŞARIRSIN BİLİRİM...
People
21
5) Serkan Seyhan (Dr)
06.03.2018 09:35:53
Doktor hanım yeni görevinizde başarılar dilerim..
People
31
6) trdr (uzm.dr)
06.03.2018 00:32:02
Hayırlı olsun. Dr. hanımın eski yönetime göre hastaneye daha insancıl ve huzurlu bir ortam getireceğini tahmin ediyorum. Görevinde başarılar diliyorum.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer