Kocaeli'de bir Başhekim daha koronavirüs salgınına yakalandı
Kocaeli’de Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş’in yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı
Kocaeli'de bir Başhekim daha koronavirüs salgınına yakalandı
07 Aralık 2020 11:03 - AA

Güneş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ateşlenmesi üzerine Kovid-19 testi yaptırdığını, test sonucunun pozitif çıktığını belirtti.

İlaç tedavisine erken evrede başladığına değinen Güneş, hafif ağrıları bulunduğunu, tedavi sürecinin evinde devam ettiğini dile getirdi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) ömer faruk atay (uzman hekim)
12.12.2020 11:16:17
Sayın meslekdaşımıza geçmiş olsun.Allah şifa versin.
People
7
2) doktor (aile hekimi)
11.12.2020 15:08:21
yurt dışı tıp mezunu imiş.neden türkiye değil?yapanlar nasıl yapıyor yurt dışı mezunu olacaksın denklik alacaksın bu kadar basit.hem burda fakülteyi kazanacak yeterlilikte olma.parayla tabiri uygunsa diploma satın al gel. hem de denklik olmadan çalışmak iste.yetmesin mağdur gibi her haberin altına yorum yaz.tebrik ederim.bu yola giren sen beklemek istemeyen sen..dünya senin etrafında dönmüyor.sence neden türkiyeden tıop mezunları denklik şartı olmadan almanya gibi ülkelerde sadece dil bilgisi ile alınıyor? çünkü biz kaliteli eğitim alıyoruz hala.dünya hala türk doktorları gelip bizde çalışabilir diyor.
People
2
3) meryem (doktor)
10.12.2020 11:05:41
Yurtdışı Tıp mezunu TC VATANDAŞI yüzlerce DOKTOR Denklikleri verilmediği için çalışamıyorlar. Pandemi sürecinde gönüllü olarak çalışmak istiyoruz. Sesimizi duymalarını bekliyoruz.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)