Pelin Çift'in 'Hastane' gafını Cumhurbaşkanı Erdoğan affetmedi
Moderatör olduğu 'Cumhurbaşkanı Özel Yayını' programında şehir hastaneleriyle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine yönelttiği soruya cevap veremeyen Pelin Çift, sosyal medyanın diline düştü.
Pelin Çift'in 'Hastane' gafını Cumhurbaşkanı Erdoğan affetmedi
24 Mayıs 2018 -

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınındaki 'Cumhurbaşkanı Özel' programında Pelin Çift ve Fatih Er'in sorularını yanıtladı.

 

 

CANLI YAYINDA İLGİNÇ DİYALOGLAR

Programda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Pelin Çift arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Çift'in zaman zaman konuya hakim olmaması ve kırdığı potlar sosyal medyada da çok konuşuldu.

"HİÇ GÖRDÜN MÜ, GİTTİN Mİ?"

Cumhurbaşkanı Erdoğan birçok ilde şehir hastaneleri yaptıklarını söylemesinin ardından Çift'e "Hiç gördün mü, gittin mi?" diye sordu.


HEKİMLERE ÖZEL İLK TV KANALINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


"O ŞEHİR HASTANESİ DEĞİL"

Pelin Çift'in "Evet annemin rahatsızlığından dolayı Göztepe'dekine gittim" demesi üzerine Erdoğan, "Gitmedi. O şehir hastanesi değil" dedi.

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
14
1) Op (Dr)
24.05.2018 20:02:53
Afili ye hastanelerde çalışan üniversite kadrosuna alınmayan doçentler kitleler halinde ozellere geçiyor bu yetişmiş eğitici kadroları kaybediyor devlet .Afili ye hastanelerde bu hocaların çoğu üniversite kadrosuna alınsın gitmez. Bu yanlisi gorun sayin cumhurbaskanim recep tayip erdogan .Devlet hizmetini zayıflatmak kimin uygulaması ise onleyin
People
17
2) Hürriyet (Dr)
24.05.2018 19:35:48
Mesleği ve azıcık maddi imkanı yerinde olan biri hiç heyüla gibi şehir hastanesine gider mi? O kadın Erdoğan’a oy veren kitleden değil.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori