Sağlık Bakanlığı 2.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası yarın gerçekleştirilecek
Sağlık Bakanlığı, 2021 Yılı 2.Dönem ilk defa ve yeniden atama kurası yarın saat 10.00'da Bilkent yerleşkesinde gerçekleştirilecek.
Sağlık Bakanlığı 2.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası yarın gerçekleştirilecek
29 Eylül 2021 15:56 - MEDİMAGAZİN

MEDİMAGAZİN - Sağlık Bakanlığı, 2021 Yılı 2.Dönem ilk defa ve yeniden atama kurasının yarın gerçekleştirileceğini duyurdu:

"Kura çekilişi 30.09.2021 tarihinde saat 10:00 'da Bakanlığımız Bilkent Yerleşkesinde Noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında kuraya katılımcı alınmayacaktır. Kura çekilişi Bakanlığımız YouTube kanalı (https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi) üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır."

"Başvuru değerlendirme sonuçları PBS üzerinden ilan edilmiştir. İnceleme neticesinde başvurusu uygun görülmeyen adaylardan itirazda bulunmak isteyenler 24.09.2021 tarihi  saat 18:00’e kadar PBS üzerinden itirazını yapmaları ve varsa itirazla ilgili belgelerini sisteme yüklemeleri gerekmektedir."

İlan Metni
Münhal Kadrolar 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)