Sağlık Bakanlığı 2.Dönem ilk defa ve yeniden atama kura sonuçları açıklandı
Sağlık Bakanlığı 2021 Yılı 2.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası bugün canlı yayınla noter huzurunda gerçekleştirildi. Kura sonuçları Sağlık Bakanlığı YHGM sayfası üzerinden yayınlandı.
Sağlık Bakanlığı 2.Dönem ilk defa ve yeniden atama kura sonuçları açıklandı
30 Eylül 2021 15:58 - MEDİMAGAZİN

MEDİMAGAZİN- Sağlık Bakanlığı 2021 Yılı 2.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası başvuruları 8-14 Eylül tarihlerinde alınmış, başvurularının değerlendirme sonuçları 22 Eylül Çarşamba günü PBS üzerinden ilan edilmişti.

Sağlık Bakanlığı  2021 Yılı 2.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası 30 Eylül Perşembe günü saat 10.00'da canlı yayında noter huzurunda gerçekleştirildi. Kura çekilişi  https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi  adresinden canlı olarak yayınladı.


Sağlık Bakanlığı 2.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası yarın gerçekleştirilecek


Sağlık Bakanlığı 2.Dönem ilk defa ve yeniden atama kura sonuçları belli oldu. Yerleşenler listesi https://yhgm.saglik.gov.tr/ adresi üzerinden yayınlandı.

İlan Metni
Münhal Kadrolar 
Yerleşenler Listesi

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
34
1) Abdullah Yıldırım (Hekim)
30.09.2021 18:01:14
Özellikle açılan uzman hekim kadrolarına yaklaşık 1/10-15 oranlarında başvuru olmuş ve kontenjanların çok çok fazlasına müracaat olmamış ,açılan kontenjanlar boş kalmış. Çoğu hekim devlet hastanasinden ayrıldı, ayrılmanın arefesinde ve bu kaçışın gittikçe artacağı ortada ama yine de ilgili ağızlardan iyiliştirme,özendirme adına tek adım yok.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)