ÖSYM, TUS ve STS için sınav giriş bilgilerini açıkladı
ÖSYM TUS ve STS Tıp Doktorluğu sınav giriş belgelerini yayınladı
ÖSYM, TUS ve STS için sınav giriş bilgilerini açıkladı
22 Ağustos 2019 -

ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminde Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) 2. dönem ve Seviye Tespit Sınavı Tıp Doktorluğu (STS) 2. dönem giriş belgelerini açıkladı. 

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numarası ve aday şifresi ile ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden edinebilecek.

ÖSYM Başkanlığından yapılan açıklamaya göre; 1 Eylül 2019 tarihinde uygulanacak olan 2019 TUS (2. Dönem) Temel Tıp Bilimleri Testi ve 2019-STS Tıp Doktorluğu (1. Aşama) sınavında adaylar saat 10.00'dan sonra sınav binalarına alınmayacak.

Yapılan açıklamada adayların saat 14.30'dan sonra sınav binalarına alınmayacağı uyarısı yapıldı. 

 

Anahtar Kelimeler:

tus sts

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
2
1) DR (DR)
23.08.2019 15:18:43
Neden acıklanmadı doktor hanım cevabı cok acık ve net bızım çıkar ve menfaatcı meslektaslarımız yüzünden tabıkı. Kımının zorunlusu bıtecek kımı eşının suresının dolmasını beklıyor. kımısı yanlış yaptıgı soruları ıptal ettırerek one gecmeye calısıyor ondan.
People
2
2) Meryem ozay (Dr)
22.08.2019 15:07:41
Ydus 2018 bitmesinin uzerinden 8 ay gecti hala pediatri sınav sonucları acıklanmadı, dahiliye kdogum acıklandı ancak 2 aya yakındır tercihler acılmadı, bi sınav uzerine nerde ise iki tus sınavı gececek hala yerlestirme sonuc yok, ve diger sınava 3 ay kaldı, neden bu kadar uzadıga dair veya surec nasıl olacak osym basta olmak uzere yetkili kurumların acıklama yapilması rica ederiz
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)