Yeni Nesil TUS Eğitim Platformu TUSmedline açıldı
Türkiye Klinikleri'nin Yeni Nesil TUS Eğitim Platformu TUSmedline açıldı. TUSmedline paltformu ile uzman eğitmenler tarafından hazırlanan eğitici videolar TUS'a hazırlanan öğrenciler ile buluştu.
Yeni Nesil TUS Eğitim Platformu TUSmedline açıldı
20 Eylül 2021 14:42 - MEDİMAGAZİN

Türkiye Klinikleri’nin Tıpta Uzmanlık Sınavına hazırlayan Yeni Nesil TUS Eğitim Platformu TUSmedline açıldı.

Tıpta Uzmanlık Sınavına hazırlayan TUSmedline platformu aracılığıyla dershaneye gitmeye gerek kalmadan, en doğru bilgilere herhangi bir kısıtlama olmaksızın her yerden ve her zaman erişim sağlanabiliyor. 

 

 

Anatomi, Fizyoloji-Histoloji-Embriyoloji, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji, Farmakoloji, Dahiliye, Pediatri, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Küçük Stajlar derslerinin tamamı alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış olup derslerin yanı sıra etkinlikler, güncel ders notları, soru çözümleri, online TUS denemeleri ve dijital soru kütüphanesi gibi kaynaklarla derslerin pekiştirilmesine imkan sağlanıyor.

 

 

Yeni Nesil TUS Eğitim Platformu TUSmedline’da dersler, tüm dersler hazırlık paketi şeklinde satın alınabildiği gibi tek tek dersler halinde de almak mümkün. İndirimli paket fiyatlarına erişmek için buraya tıklayınız.

 

 

Tamamı ücretsiz 11 derse yalnızca üye olarak erişebilmek için buraya tıklayınız.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)