İşitme cihazınızın rengini siz belirleyin
İşitme cihazları, gelişen teknoloji ve kullanıcı beklentileriyle artık çok farklı model ve renklerde üretilebilmektedir.
İşitme cihazınızın rengini siz belirleyin
17 Eylül 2019 17:26 -

İşitme kaybına çözüm olarak üretilen bu cihazları seçerken aynı zamanda estetik beklentiler, kişinin iş ve yaşam şekline uygun pek çok alternatif seçenekler sunulmaktadır

“Yüksek teknolojiyi içinde barındıran aynı zamanda estetik beklentileri de karşılayabilecek işitme cihazları için Helix İşitme Merkezleri’nden detaylı bilgi alabilirsiniz.”

İşitme cihazı modelleri
İşitme cihazı seçerken en çok merak edilen konulardan birisi işitme de cihazının kulaktaki duruşudur. Bu noktada, işitme kaybı yaşayan kişi için farklı alternatifler bulunmaktadır. Genel olarak işitme cihazı modelleri;

-Kulak Arkası İşitme Cihazları
-Kulak İçi İşitme Cihazları
-OpenFit İşitme Cihazları
-RIC İşitme Cihazları
“Uzmana danışın”
Kişi, uzman eşliğinde kendisine en uygun modeli belirleyebilmektedir. Belli durumlarda, bazı modeller her kullanıcıya uymayabilir. Örneğin çok dar bir kulak kanalına sahip kişinin kulak içi işitme cihazı kullanması mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlarda alternatif çözümler değerlendirilir. En ideal işitme cihazının belirlenebilmesi için bir işitme merkezinin ziyaret edilmesi gerekir.

Helix İşitme Merkezlerinde işitmeye dair tüm testlerinizi yaptırabilir ve aklınıza takılan tüm sorular için uzmanlarımızdan birebir destek alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler:

isitme cihazi helix

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)