Niğde’ye 10’u uzman 17 doktor atandı
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 10 uzman doktor ataması yapıldı.
Niğde’ye 10’u uzman 17 doktor atandı
09 Ekim 2019 13:40 - DHA

NİĞDE - Göz Hastalıkları uzmanı, İç Hastalıkları (Dahiliye) Uzmanı, Anezteziyoji ve Reanimasyon uzmanı, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, üç Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı ve iki Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı ve 17 pratisyen hekim atandı.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi  Bilal Günaydın, Sağlık Bakanlığı tarafından 10’nu uzman 17  doktor atandığını söyledi.

Ataması yapılan doktorların polikliniklerinde hasta kabul etmeye başladığını belirten Günaydın: “İlerleyen dönemlerde hastalarımızın daha da kaliteli ve verimli hizmet almasını sağlamak için hasta sıraları internet, telefon ve MHRS biriminden verilecek olup hasta kayıt biriminden sıra almalar kademeli olarak azaltılacaktır. Yaşlı ve MHRS’ den randevu alamayan hastalar için hastanemiz röntgen kayıt birimi karşısına MHRS birimi kuruldu” dedi.

Günaydın, diğer branşlarda olan doktor eksiklerinin tamamlanması için çalışmalarının devam ettiğini sözlerine ekledi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)