Sağlık Bilimleri Üniversitesinden 'Ali Edizer' açıklaması
Sağlık Bilimleri Üniversitesi, görevden alınan Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Edizer'in üniversiteyle akademik ve idari anlamda hiçbir bağının bulunmadığını bildirdi
Sağlık Bilimleri Üniversitesinden 'Ali Edizer' açıklaması
05 Ekim 2020 15:18 -

Sağlık Bilimleri Üniversitesi, görevden alınan Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Edizer'in üniversiteyle akademik ve idari anlamda hiçbir bağının bulunmadığını bildirdi.

Üniversiteden yapılan açıklamada, " 'GATA başhekim yardımcısından skandal sözler' başlığıyla yazılı ve görsel medyada haberlere konu olan ilgilinin üniversitemizle akademik ve idari anlamda hiçbir bağı bulunmamaktadır." denildi.

Sağlık Bakanlığı, sosyal medyadaki açıklamalarıyla tepki çeken Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Edizer'i görevden almıştı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
12
1) Haydar (Dr)
06.10.2020 12:41:08
Hekimden çok bir tarikat şeyhi görüntüsü veren bu zatı ortaya layık gören, tayin eden, koruyan, kollayan zihniyetin hiç bir sorumluluğu yok öyle mi? Lütfen bir çevrenize bakın, her yerde bunlardan mebzul miktarda mevcut, biri gitti ama on beşi sırada bekliyor. Allah'ım aklımı sen koru!!
People
32
2) Ömer Hayyam (Son Ütücü)
05.10.2020 16:39:30
Halbuki dini bütün,abdestinde namazında Nur Yüzlü bir Hoca gibi görüküyor.Kimi rahatsız etti bu durum?.Saraya danışman olarak atansa daha iyi olurdu!
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)