Lilly İlaç Türkiye'nin 'En İyi İşverenlerinden' biri
Dünyanın en saygın kuruluşları arasında yer alan Top Employers Institute tarafından her yıl yapılan bağımsız Top Employers araştırmasının sonuçları açıklandı. Lilly İlaç, Türkiye'deki en iyi işverenler arasında yer alarak, “Top Employers Türkiye 2018 Sertifikası”nı almaya hak kazandı.
Lilly İlaç Türkiye'nin 'En İyi İşverenlerinden' biri
02 Şubat 2018 -

Lilly İlaç, uluslararası bağımsız araştırma şirketi Top Employers Institute tarafından gerçekleştirilen değerlendirmede yetenek stratejisi, iş gücü planlama, işe uyum programları, eğitim ve geliştirme, performans yönetimi, liderlik gelişimi, kariyer yönetimi, ücretlendirme, yan haklar ve şirket kültürü gibi kriterler açısından başarılı bir performans sergileyerek, insan kaynakları uygulamaları ve çalışanlarına sunduğu olanaklarla Top Employers Türkiye 2018 Sertifikası'na layık görüldü.
 
Top Employers Institute tarafından her yıl yapılan uluslararası araştırma, örnek çalışma koşulları sağlayan ve şirketin tüm kademelerinde yetenek gelişimini destekleyen, dünyanın lider iş verenlerini ödüllendiriyor. Şirketler, çalışanlarına yönelik uygulamalarının araştırma, denetim ve değerlendirme sürecinin ardından bu saygın sertifikayı almaya hak kazanıyor.
 
Lilly İlaç İnsan Kaynakları, Eğitim ve Geliştirme Direktörü Hande Akartuna, bu başarı ile ilgili görüşlerini şöyle dile getirdi: “Lilly Türkiye olarak en önemli kaynağımız çalışanlarımız. Sürdürülebilir olmayı, mutlu ve bağlı çalışanlara sahip olarak gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Tüm süreçlerimizi “dürüstlük, mükemmellik, insana saygı” değerlerimizden ödün vermeden yürütüyoruz. 2018'de Top Employers tarafından “En İyi İşveren” olarak tescillenmek, şimdiye kadar sürdürdüğümüz ve geleceğimize de yön verecek olan bu İK anlayışımızın ne kadar doğru olduğunu bir kez daha kanıtladı. Mutlu çalışanlar yaratmak için çalışan bağlılığını belli bir noktaya taşımak yetmiyor, geldiğimiz noktayı korumamız gerekiyor. Biz bu nedenle çalışanlarımızın memnuniyetini her yıl yaptığımız anketlerle ölçüyor ve bütün uygulamalarımızda onların görüşlerini ve ihtiyaçlarını temel alıyoruz. Çalışanlarımızın sesini rehber kabul etmekle ne kadar doğru bir adım attığımızı bu ödül sayesinde bir kez daha görmüş olduk. En iyi işveren olmayı sürdürmek icin mutlu çalışanlarla, aynı kararlılık ve motivasyonla çalışmaya devam edeceğiz.”

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori