Nobel İlaç'a iki ödül birden
Nobel İlaç, faaliyette bulunduğu 20 ülkedeki satışve pazarlama süreçlerinin uçtan uca yönetilmesini sağlayan ‘Jupiter Global CRM-CLM’ projesi ile; IDC Türkiye Akıllı Üretim Teknoloji Ödülleri’nin Kurumsal Dönüşüm kategorisinde birinci olurken, yine aynıproje ile Müşteri Deneyimi kategorisinde ikinci olarak, iki ödül birden kazandı
Nobel İlaç'a iki ödül birden
05 Aralık 2017 -

Bilgi teknolojileri, telekomünikasyon ve tüketici teknolojileri pazarları için danış- manlık hizmetleri ve etkin- likler alanında küresel bir hizmet sağlayıcı olan IDC (International Data Corpo- ration) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen IDC Tür- kiye Akıllı Üretim Teknoloji Ödülleri için, 16 kurumdan 18 değerli proje yarıştı. Ödül- ler, 30-31 Ekim tarihlerinde düzenlenen ve Türkiye üre- tim sektörünün önde gelen kurumlarının katıldığı törenle sahiplerini buldu.

CIO ve akademisyenlerden oluşan yaklaşık 40 kişilik jüri ekibinin oylarıyla belirlenen, 2017 yılının ödül alan proje- lerinde, Nobel İlaç ‘Jupiter Global CRM-CLM’ projesi ile Kurumsal Dönüşüm katego- risinde birinci olurken yine aynı proje ile Müşteri Deneyimi kategorisinde ikinci ola- rak iki ödül birden kazandı.

100 kişilik bir proje ekibi ile 10 ay süren yoğun bir çalış- ma sonucu hayata geçirilen proje, Nobel’in Türkiye’de ve yurt dışında faaliyet göster- diği 20 ülkedeki şirketlerinin satış & pazarlama organizas- yonlarının tanıtım, pazar- lama ve satış süreçlerinin tamamını uçtan uca kapsı- yor; global bir çözümün, eş zamanlı olarak sektör, firma ve ülke ihtiyaçlarına göre özgünleştirilerek hayata geçirilmesini sağlıyor.

Nobel Dijitalleşme Programı’nın gurur veren sonucu

Nobel İlaç CIO’su Bidar Özgür Ulutaş proje ile ilgi- li olarak “Yüzde 100 Türk sermayeli Nobel İlaç, ya- rım asrı aşan tecrübesiyle sektörün öncü ve yenilikçi şirketlerinden biridir. Fa- aliyette bulunduğumuz 20 ülkedeki 1200 kişilik satış ve pazarlama ekiplerinin tüm operasyonlarının tek bir sistem üzerinden yürütül- mesini sağlayan bu projeyi hayata geçiren Türkiye’deki Bilgi Teknolojileri ekibimiz ve yurt içi/yurt dışı pay- daşlarımız ile birlikte, gös- terdiğimiz başarıdan dolayı gurur duyuyoruz.

Ayrıca Jüpiter CRM/CLM sisteminin, tüm uygulama ve alt yapı desteğinin Tür- kiye Bilgi Teknolojileri ekibi tarafından sağlanması, ül- kemizde örneğine az rast- ladığımız bir çalışma modeli olması bakımından da fark yaratmaktadır.

2014 yılının ikinci yarısında başlayan ve ivmelenerek bugüne kadar süren ‘Nobel Dijitalleşme Programı’nın önemli bir parçalarından bi- risi olan bu proje, hem genel satış ve pazarlama süreçle- rini, hem de ilaç sektörüne özel süreçleri içeren entegre bir dijital dönüşüm örneği- dir” dedi. Ulutaş, Jupiter Global CRM-CLM projesin- den sonra, gelecek dönem- de de firma stratejilerine hizmet edecek başarılara imza atmayı hedeflediklerini belirtti.

Anahtar Kelimeler:

nobel odul

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer