Nobel İlaç'a 'Kurumsal SosyaL Sorumluluk' ödülü
Nobel İlaç çalışanlarının “GÖNÜLLÜ EĞİTMEN” programı, uluslararası bir kurum olan Junior Chamber International (JCI) tarafından “Uluslararası Kurumsal Sosyal Sorumluluk 2016” ödülüne layık görüldü. 
Nobel İlaç'a 'Kurumsal SosyaL Sorumluluk' ödülü
29 Aralık 2016 -

Ödül töreni 6 Aralık tarihinde,  tarihi bir bina olan Saint Michel Lisesi’nde gerçekleşti. Geceye Nobel İlaç’ı temsilen Karin Soydan, Çağlan Kuruner, Bahar Paröz Derman Derman ve Şazer Gügük katıldılar.


Nobel İlaç Proje Ekibi’nde yer alan Şazer Gügük, Bahar Paröz Derman, Recep Bağrıaçık, Hatice Türkol, Ezgi Akın ve Melike Gökçen Cüne adına ödülü JCI yetkililerinden alan Şazer Gügük konuşmasında; 


“Nobel İlaç olarak amaçlarımızdan birisi çalışanlarımızı sosyal sorumluluk hakkında özendirmek ve bilinçlendirmek, bu kapsamda ülkemizin geleceğini şekillendirecek çocuklarımıza nitelikli, kaliteli eğitim verilmesine destek olmak, sağlıklı bireyler yetişmesine katkı sağlamaktır. Aynı zamanda ülkemiz çocuklarında farkındalık uyandırarak, onları gelecekte benzer toplumsal aktivitelere destek olmaları konusunda motive etmektir.” şeklinde bilgi verdi. 

Geleceğimizi şekillendiren çocuklarımıza yapabileceğimiz en büyük yatırım “EĞİTİM”. Sizde de “GÖNÜLLÜ” olarak bir öğrencinin kahramanı olabilir, onun ve ülkemizin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olabilirsiniz.  
 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
26.10-25.11ÖZEL KIRIKHAN BİLİM HASTANESİ - NÖROLOJİ UZMANI ARANIYORPersonel Arayanlar
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer
14/03-18/03Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi (UASK) 2018GÖĞÜS...ANTA