Pierre Fabre İlaç Türkiye ekibi Fransa’da
Pierre Fabre Türkiye ekibi, 80 kişilik kadrosu ile markanın doğuş yeri olan Toulouse kentindeki Pierre Fabre Merkezi’nde bir araya geldi.
Pierre Fabre İlaç Türkiye ekibi Fransa’da
05 Şubat 2018 -

Türkiye’nin önde gelen ilaç firmalarından Pierre Fabre İlaç (PFİ) Türkiye ekibi, dönem toplantısını bu yıl 24-27 Ocak tarihleri arasında Fransa’nın Toulouse kentindeki Pierre Fabre Merkezi’nde gerçekleştirdi. Pierre Fabre’nin köklerine yolculuk olarak nitelendirilen dönem toplantısında 80 kişilik Türkiye kadrosu bir araya gelerek sektör analizlerini değerlendirdi ve satış pazarlama planlamalarını yaptı. 

Pierre Fabre Grup Direktörü Bertrand Parmentier’in konuşması ile başlayan toplantıda, Pierre Fabre İlaç AFMET Bölge Direktörü Hamouda Zhaouia, 2017 yılı içerisinde bölgesinin en hızlı büyüyen ülkesi olan Pierre Fabre İlaç Türkiye ekibini Toulouse’de ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyledi. 

Açılışta konuşan Pierre Fabre İlaç Türkiye Genel Müdürü Dr. Hande Demirdere 2017 yılının transformasyon ve adaptasyon yılı olmasına rağmen, dünyada en hızlı büyüyen üçüncü ülke olma başarısını ekibi ile paylaştığını ifade etti. Toplantıda, yönetim ekibi üyelerinin her biri, 2017 başarıları ve 2018 öncelikleriyle birlikte, bu değişim sürecinde kılavuzları olan Pierre Fabre değerlerini işleyerek tüm ekiplerin bu değerler doğrultusunda sağlam adımlarla büyümeye devam ettikleri mesajlarını paylaştı. 

Gala gecesinde düzenlenen ‘Altın Menekşe Ödül Töreni’nde Satış ve Performans ödülleri verildi. Ödül töreninin yanı sıra, ekipler hazırladıkları yöresel performansları sergiledi. Pierre Fabre İlaç Direktörü Frederic Duchesne ve Fransa’dan katılan üst düzey yöneticiler, ekipler tarafından gerçekleşen yöresel performansları beğeniyle izledi. Toplantı, ekiplerin 2018 hedefleri, strateji ve hasta odaklı yaklaşım örneklerinin sunulması ile devam etti.

Pierre Fabre’nin ana merkezlerinin de ziyaret edildiği dönemsel toplantıda Pierre Fabre İlaç Türkiye Ekibi, Gaillac’taki Pierre Fabre üretim tesislerinde Türkiye ilaç pazarında satılmakta olan ürünlerin üretim süreçleri hakkında bilgi aldı. Cezayir menekşesinden Onkoloji ilacına dönüşümün her aşamasındaki titizlik ve emeğe şahit olan Pierre Fabre İlaç Türkiye ekibi daha sonra Mösyö Pierre Fabre’nin Castres’te bulunan ve misafirlerini ağırladığı Le Carla’daki evinde, şirket tarihi hakkında bilgilendirildi. Sağlıktan güzelliğe konseptini tamamlayan 2.500’den fazla ürünün sergilendiği “La Vitrine”yi de ziyaret eden Türkiye ekibi, Mösyö Fabre’nin bağlarına yapılan kısa gezinti ile Mösyö Fabre’nin annesi Madeline ve babası Germain’in isimlerini verdiği şarapların imalatı konusunda bilgilendirildi. 

İlaç pazarında sektörde fark yaratan Pierre Fabre Vakfı’nı da ziyaret eden Türkiye ekibi, vakıf çalışmaları hakkında bilgi aldı. Dünyanın dört bir yanında sağlık hizmetine erişimi olmayan insanlara hizmet amacıyla kurulan Pierre Fabre Vakfı; Afrika ülkelerindeki Albinizm ve Orak Hücreli Anemi gibi hastalıklarla mücadele konularında faal olarak 23 ayrı proje yürütüyor. 

Bir anlamda Pierre Fabre’nin köklerine yolculuk yaparak, genç bir vizyonerin Tarn’daki ufak bir eczaneyi, bugün 130 farklı ülkede 13.000 calışanı ile faaliyet gösteren global farmasötik bir vakıf şirketine dönüştürme hikayesini yerinde gözlemleyen Pierre Fabre İlaç ekibi, Mösyö Pierre Fabre’nin evi olan Lavour’daki vakıf binasını da ziyaret ederek dört günlük toplantıyı tamamladı.
 

Anahtar Kelimeler:

pierre febre ilac

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori