Sevil Sipahi, AstraZeneca Metabolizma Pazarlama Müdürü olarak atandı
İlaç sektöründe farklı şirketlerde 10 yıllık pazarlama ve yönetim tecrübesi olan Sevil Sipahi, Metabolizma Pazarlama Müdürü olarak AstraZeneca Türkiye ailesine katıldı. 
Sevil Sipahi, AstraZeneca Metabolizma Pazarlama Müdürü olarak atandı
29 Ağustos 2018 -


Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden 2004 yılında mezun olan Sevil Sipahi, yüksek lisans eğitimini 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde tamamladı. AstraZeneca Türkiye ailesine katılmadan önce, Abdi İbrahim İlaç'ta 2008 – 2013 yılları arasında Yönetici Yetiştirme Programı'nın ardından sırasıyla, Junior Ürün Müdürü ve Ürün Müdürü görevlerini üstlendi.

2014 – 2017 yılları arasında GlaxoSmithKline İlaç'ta sırasıyla Ürün Müdürü, Kıdemli Marka Lideri, Takım Lideri & Kıdemli Marka Lideri olarak çalıştı. 2018 yılı itibariyle GlaxoSmithKline İlaç'ta Kritik Hastalıklar Departman Lideri olarak görev yapmakta olan Sevil Sipahi son olarak, Kardiyovasküler & Renal ve Metabolizma İş Birimi'nde, Metabolizma Pazarlama Müdürü olarak AstraZeneca Türkiye ailesine katıldı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori