Generica İlaç'tan 2 yeni ürün
Generica İlaç'tan 2 yeni ürün
24 Haziran 2013 16:55 -

Generica İlaç, 13-16 Haziran  2013  tarihleri  arasında  Afyon Güral  Thermal  Otel’de , Farma 1 ve Farma 2  grubu ile yaptığı lansman toplantısında  Pregabalin etkin maddeli  Gerica 75 mg 14 Tablet  ve  150 mg 56 Tablet  ve sefdinir  etkin maddeli Clasem’i, 300 mg kapsül formunda 10 ve 20’lik ambalajlarda pazara verdi.

Nöropatik ağrı, epilepsi ve fibromiyalji endikasyonlarında kullanılan pregabalin, 3.Basamak sağlık kuruluşlarında nöroloji, FTR ,ortopedi ,romatoloji ,anestezi ve reanimasyon, nefroloji , immünoloji, endokrinoloji, dermatoloji  hekimleri tarafından reçetelenebilecek.

Generica  İlaç’ın  bir diğer  yeni ürünü olan Clasem ise, bakterisid etkili, 3. kuşak Sefalosporin grubu bir antibiyotik. Bakterisid etkisi, bakteri hücre duvarı yapımı için gerekli olan transpeptidaz enziminin inhibe edilmesiyle gerçekleşiyor. Gram pozitif ve gram negatif mikroorganizmalara karşı geniş bir spektrumda etkinlik gösteriyor.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)