Baby Face Beauty ile Zamanı Tersine Çevirmek Mümkün!
Günümüzde pek çok kişi; gündelik yaşam sorunları ve stres gibi etkilerin sonucunda erken yaşlandığını düşünüyor. Sağlıklı beslenme, çeşitli egzersiz önerilerinin fayda sağlayamadığı ve zamanı tersine çeviremediği gerçeği; özellikle kadınları farklı güzellik uygulamalarına yönlendiriyor. G
Baby Face Beauty ile Zamanı Tersine Çevirmek Mümkün!
12 Aralık 2017 14:51 -

Gerek cerrahi müdahaleler gerekse cerrahi dışı müdahaleler ile cilt sağlığı korunuyor ve yaşlanmayı geciktirici yöntemler uygulanıyor.

Tıp teknolojisinin gelişmesi ile son yıllarda uzmanların çokça kullandığı ve hastalarına önerdiği uygulama olan baby face beauty teknolojisi thulium lazer sisteminin kullanıldığı en yeni CDS (Kozmesötik Salim Sistemi)’dir.  Kozmesötik maddelerin ciltte homojen bir şekilde emilmesi için en uygun ortamın sağlanması ve iyileşmenin içten dışa doğru olabilmesi için Baby Face Beauty teknolojisi büyük önem taşıyor. 

Güneş lekelerinin giderilmesinde, kırışıklıkların azaltılmasında, dekolte bakımının yapılması ve boyun gençleştirme işleminin gerçekleştirilmesinde, renk açma ve epidermal malezma işlemlerinde ve yaşlanmayı geciktirme işlemlerinde kullanılan Baby Face Beauty yöntemi için uzman doktor seçiminin çok özenli yapılması gereklidir. 

Kişi kısa sürede cilt dokularını iyileştirerek parlak bir cilde sahip olmak ya da uzun vadeli bir cilt bakımı yaptırmak istiyorsa; ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun yöntem Baby Face Beauty teknolojisidir. Bu yöntem anestezi uygulaması gerektirmeyen, ağrı duyulmayan hızla gerçekleşen bir yöntemdir. Cilt yapısına ve sağlığına uygun geliştirilen mikro ışınlar ile gerçekleştirilen tedavinin süresi kişinin ihtiyacına göre belirleniyor ancak ortalama 5 seans ile tedavi tamamlanıyor. 

Klasik cilt bakımlarından ve lazerle cilt bakımı yöntemlerinden beklenen sonucu elde edemeyen kişiler için Baby Face Beauty teknolojisi, şikayetleri uzun vadede büyük ölçüde ortadan kaldırıyor. İzmir lazer epilasyon merkezlerinin sıklıkla kullandığı bu teknoloji, ileri seviyede kalıcı güzellik isteyen tüm kadınların tercihi durumundadır. 

Detaylı bilgi için http://www.esmiraestetik.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler:

baby face guzellik

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer