Dokuz Eylül Tıp'ta tanzim satış noktası: DEÜ Manav
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesine tanzim satış noktası kuruldu
Dokuz Eylül Tıp'ta tanzim satış noktası: DEÜ Manav
01 Mart 2019 08:27 -

İZMİR- Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde uygun fiyatlarla meyve sebze satışı için DEÜ Manav kuruldu. Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "ihtiyaç sahibi öğrencilere sosyal yardımda bulunmayı da hedefledikleri"ni kaydetti. 

Prof. Dr. Nükhet Hotar'ın paylaşımları: 

"İzmir'de örnek bir projeyi daha hayata geçiren üniversitemiz, mensuplarımızın uygun fiyatlarla meyve sebze satın alabileceği 'DEÜ Manav' standının ilkini Tıp Fakültemizdeki kantininde hizmete açtı. Hayırlı olsun."

"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde başlatılan vatandaşlarımızın evlerine uygun fiyatlarla meyve sebze götürmelerini sağlayan girişimlerine destek olacak ‘DEÜ Manav’ uygulaması ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimize sosyal yardımda bulunmayı da hedefliyoruz." 

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
4
1) Kamil Taş (Hekim)
01.03.2019 21:26:55
Valla süper uygulama çok memnun oldum. Göz muayenesine gitmiştim gitmişken patlıcan biber salatalık aldım. Manav biraz kabaydi ama biberi seçtirmeyince biraz dovdum ama karşılık verdi. Alışık değilim böyle uygulamalara.
People
2
2) Port (Op.dr.)
01.03.2019 21:17:10
2.donem manavlık pardon rektörlük garanti..tıp fakültesinde manav ne alaka.
People
23
3) Hasan Akdemir (Nörololoji Uzmanı)
01.03.2019 14:49:24
Vahşi kapitalizmle mücadele için; bu şekilde uygulamalar sadece meyve sebzede değil , ülke içinde üretilen tüm ürünlerde de yapılarak üreticiler büyük market zincirlerin tekelinden kurtarılıp tüketiciler de zengin ve ucuz ürün seçeneğine kavuşturulabilir. En önemlisi de bunu sadece 3-5 ay değil sürekli hale getirebilmek.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer