Spor Hekimleri Antalya'da bir araya geliyor
17. Uluslararası Katılımlı Türk Spor Hekimliği Kongresi, yarın Antalya'da başlayacak ve 3 gün sürecek.
Spor Hekimleri Antalya'da bir araya geliyor
21 Mart 2019 13:32 - AA

Türkiye Spor Hekimliği Derneğinden yapılan açıklamaya göre, Belek'te gerçekleştirilecek kongrede, spor hekimliğinin uzman isimleri konuşmacı olarak yer alacak.

Kongrede, sporcu sağlığı, performans koruma, iyileştirme konusundaki en son gelişmeler, zihinsel ve fiziksel sağlık için düzenli egzersizin yararları konularının ele alınıp, hem teorik hem de pratik eğitim oturumları yapılacağı kaydedildi.

 


Ünlü doktor, yoğun bakımda.... 


Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Spor Hekimliği Derneği Başkanı Bülent Ülkar, kongre boyunca yeni teknolojiler ve buluşlar hakkında bilgi alışverişi için ideal bir tartışma ortamının sunulacağını belirterek, "Kongrede araştırma ve klinik uygulama perspektifiyle sunulacak eğitim oturumları, kurslar yer alacak. Aynı zamanda katılımcılarımızı Antalya'nın eşsiz tarihi ve doğal güzellikleriyle buluşturacağımız aktivitelerimiz de olacak." ifadelerini kullandı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)