Güneşe karşı yeni nesil tam koruma
Minimum sayıda filtreyle tam koruma sağlayan, dermatolojik tedavilere özel güneş koruyucu…
Güneşe karşı yeni nesil tam koruma
02 Haziran 2015 -

Güneş ışınları her geçen gün daha da zararlı hale geliyor. Bu nedenle sadece güneşli yaz günlerinde değil, tüm yıl boyunca düzenli olarak güneşten korunmak gerekiyor. UV ışınları; güneş yanığı, yaşlanma,  hiperpigmentasyon, melonoma (cilt kanseri) hatta DNA bozukluğuna bile yol açıyor. Cildimizin ihtiyacı olan ve tedaviye en uygun ürünü seçip kullanmanız çok önemli…

Herkes Risk Altında
Güneş sadece hassas ciltler için değil tüm cilt tipleri için büyük risk taşıyor. Özellikle güneşte savunmasız kalmanın bariz sonucu olan hiperpigmentasyon hastaları korumasız güneşe çıkarak en büyük riski almış oluyor. Bu nedenle güneş koruyucuları bu rahatsızlıkların en önemli koruma kalkanı…


Dermatolojik sorunlara özgü medikal destek sağlayan Protect UV Plus ürünleri cildi güneşten en üst düzeyde korurken, dermatolojik tedavilerinize de destek oluyor. Ultra güçlü antioksidan içeriğiyle de görülme sıklığı hızla artan melanomaya (cilt kanseri) karşı da maksimum destek sağlıyor.
Protect UV Plus, 5 farklı özellikte karşımıza çıkıyor. Bu güneş ürünleri arasında Depigma Emulsion hiperpigmentasyon tedavileri için, Sebiac Emulsion akneli ve akneye eğilimli ciltler için, Dermacalm Cream çok kuru, hassas ve irritasyona eğilimli ciltler için, Demask Emulsion hamileler için ve Blockage Emulsion UV’nin indüklediği cilt hasarını önlemek gibi daha birçok farklı etki alanına sahip güneş ürünleriyle karşımıza çıkıyor.


Protect UV Plus ürünlerine, yalnızca dermatolog önerisi ve reçetesi ile eczanelerden ulaşabilirsiniz.
www.medfors.com.tr
 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori