Fransızlar Saç Ekimi İçin FBM Tıp Merkezi’ni Tercih Etti
Samsun’da Doç. Dr. Hayati Akbaş yönetiminde 13 yıldır hizmet veren FBM Tıp Merkezi’nin ünü sınırları aştı.
Fransızlar Saç Ekimi İçin FBM Tıp Merkezi’ni Tercih Etti
09 Nisan 2018 -

Fransa’dan saç ekimi yaptırmak için Samsun’a gelen 10 kişilik ekip, neden Samsun’u ve FBM Tıp Merkezi’ni  tercih sebepleriyle ilgili olarak düşünceleri, “Burada yapılan saç ekimleri çok kaliteli ve sonuçları çok başarılı. Üstelik fiyatları da Fransa’ya göre daha uygun. Böylelikle kaliteli hizmeti uygun fiyata da almış oluyoruz” şeklinde ifade ettiler.

Fransa’dan gelen Benjamin Fanre, Cristophe Wagner, Florion Domange, Cedric Marlon, Sidney Bantz, Sebastien Gıllmamn, Mickael Bignet, Jeremy Bettonı, Yonnick Ruffenoch, Pienne Gillmann isimli Fransızlar, Samsun’daki  FBM Tıp Merkezinde Doç. Dr. Hayati Akbaş’ın önderliğinde saç ekimi yaptırdı.

Samsun’a gelmeyi bekliyorlar

Grup adına konuşan Sebastien Gıllmamn, Samsun’u ve FBM Tıp Merkezi’ni çok sevdiklerini, Doç. Dr. Hayati Akbaş’a ülkelerinde yoğun bir talep olduğunu belirterek,  “FBM Tıp Merkezi’ndeki hizmet çok kaliteli ve operasyonların sonuçlarına bakıldığında diğer merkezlere göre başarı oranı çok yüksek. Fiyatlar bakımından da oldukça hesaplı. Fransa’da bu operasyonlar  daha pahalı. Üstelik Samsun, çok güzel bir şehir. Şu anda Fransa’da saç ekimi yaptırmak için Samsun’a gelmeyi bekleyen çok sayıda hasta var. Bu sağlık turizmi daha da artacak” dedi.

Saç ekimi için Fransa’dan gelen gruba, operasyon sonrasında FBM ekibi şehri gezdirdi.  Samsun’da birçok noktayı gezen grup, aynı zamanda da tatil yaptıklarını belirterek Doç. Dr. Hayati Akbaş ve FBM Tıp Merkezi ekibine teşekkürlerini sundu.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer
20/09-23/0915. Metabolik Sendrom SempozyumuENDOKRİNO...MUĞL
21/09-23/092. ULUSAL BÜTÜNCÜL PSİKOTERAPİ KONGRESİPSİKİYATRİKOCA
19/09-23/094. İlaç ve Tedavi KongresiTIBBİ...KIBR
20/09-23/09Eklem Cerrahisinde Güncel Yaklaşımlar Güz SempozyumuPLASTİK,...KIBR
19/09-23/09Kardiyovasküler Akademi Derneği KongresiKARDİYOLOJİKIBR
23/09-26/09Uluslararası Katılımlı Çocuk Hastalıkları Akademisi 2018ÇOCUK...MUĞL
26/09-28/09Çocuk Göğüs Hastalıkları 3.KongresiÇOCUK...İSTA