Doğru koltuk seçimi nasıl olmalı?
Dekoratif anlamda evin temelini oluşturan parçalar vardır. Hiç şüphesiz bu parçaların başında koltuk takımları gelir. Salonumuz bu nedenle evimizin odak noktasıdır. Bundandır ki koltuk takımları hepimizin çok özenerek seçtiği, belki haftalar belki de aylarını araştırma yaparak geçirdiği, evlerin en önemli yapı taşlarıdır.
Doğru koltuk seçimi nasıl olmalı?
10 Temmuz 2018 -

Peki sadece evlerimizin odak noktası olduğu için mi bu kadar önemli ? Yalnızca bu yüzden değil elbette. Koltuk takımları evlerimizde ortalama 8-10 yıl arasında değiştirdiğimiz/yenilediğimiz parçalardan biri. Dolayısıyla dayanıklılık ve yaşam biçimimize sağladığı uyum son derece önemli bir faktör haline dönüşüyor. Bu yüzden yapacağınız araştırma derinlemesine olmalıdır. Bu noktada bizim aklımıza gelen tek bir isim var; Berke Mobilya. Araştırmalarınızda Berke Mobilya’ya yer verirseniz ne demek istediğimizi anlayacaksınız. 
 
Biliyorsunuz ki görsellik kadar seçeceğiniz koltuk takımının kumaş yapısı da çok önemlidir. Berke Mobilya yalnızca görsellik bazında gitmiyor ve en iyi kumaş garantisini bizlere sunuyor. Terletmeyen, silinebilir ve yumuşak dokulu koltuk takımları modern tasarımlarıyla tam anlamıyla büyülüyor. 
Aynı zamanda Berke Mobilya koltuk takımları adresinde de görebileceğiniz gibi birden fazla kategoriden oluşturulmuş koltuk takımları tamamen amaca yönelik hitap ediyor. Hayalinizde şekillendirdiğiniz parçaları Berke Mobilya’da bir bütün halinde bulmanız çok mümkün. Ayrıca modül olarak da satın alabileceğiniz koltuk takımı parçalarını tamamen kendi zevk ve tarzınıza göre uyarlayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra birbirinden farklı ve avantajlı taksit seçenekleri ile ödeme konusunda da bir sıkıntı ile karşılaşmıyorsunuz. 
Berke Mobilya, kaliteyi estetikle buluşturarak ulaşılabilir tasarım anlayışını evlerimize getiriyor. Yalnızca koltuk takımlarında değil; yemek odalarından tutun, aksesuardan tv ünitelerine, yatak odası takımlarından bebek odasına kadar her ürünü kendi konsepti içinde dekore edilmiş şekilde sunuyor. 
Mobilyanın malzemeleri, renkleri, tasarımları ve diğer tüm özellikleri dinamik ve modern olmalıdır. Berke Mobilya, yalnızca yeni alınan bir mobilyanın heyecanını yaşatmakla kalmıyor, zaman tanımayan tasarımlarıyla evinizdeki dinamizmi yaratmaya yıllar boyu devam ediyor. Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla hayatımıza dekor ile birlikte fark katıyor. Türkiye geneline yayılan geniş servis ve hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Berke Mobilya, bizlere bir mobilyadan çok daha fazlasını, bir yaşam tarzını var ediyor.
Kaç Çeşit Koltuk Takımı Vardır?
Berke Mobilya; modern, avangard, country, chester, yataklı, indirimli, vintage, retro, üçlü, ikili, tekli veya  dinlenme koltukları gibi birden fazla tercihe, alana ve zevke hitap ediyor. Çok zor beğenen kişilerin bile aradığını bir tık ile bulabileceği, sayfasından çıkmak istemeyeceğine eminiz. Tarz ve fonksiyonlara göre ayırdığı alanları istediğiniz ürüne daha kolay erişebilmenizi sağlıyor. 
Sizlerde evinize şıklık ve konforu aynı anda tek bir dokunuşla ve en az maliyet ile getirmek isteyenlerdenseniz Berke Mobilya tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Üstelik bu ihtiyaçlarınızı vaktinizin çoğunu mağazalarda dolaşarak harcamak yerine birçok ürün çeşidine online satış sayfasından erişebilirsiniz. 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer
21/03-23/03Sağlık Bilimlerinde Araştırma SempozyumuTIP EĞİTİMİİZMİ
27/03-30/0318. Nefroloji Kış OkuluNEFROLOJİKIBR
05/04-07/04TOD Nisan KursuGÖZ...ANKA
07/04-10/0441. PEDİATRİ GÜNLERİ ve 20. PEDİATRİ HEMŞİRELİĞİ GÜNLERİÇOCUK...İSTA
12/04-13/04Hacettepe Radyoloji BT Kursu 2019RADYOLOJİANKA
12/04-14/04Hedef Kanser 2019TIBBİ...KIBR
10/04-14/04Türk Toraks Derneği 22. Yıllık KongresiGÖĞÜS...ANTA