Lazer epilasyonda son teknoloji buz lazer
İstenmeyen tüylerin giderilmesi için lazer epilasyon yöntemi oldukça sık tercih edilmektedir. FDA onaylı lazer epilasyon yöntemleri kullanım güvenilirliği sağlamaktadır.
Lazer epilasyonda son teknoloji buz lazer
15 Kasım 2019 14:45 -

1997 yılında başlayan lazer epilasyon günümüze kadar her gün gelişim göstermiş ve kullanım kolaylığı sağlamaya çalışmıştır. Bu uzun sürede yapılan çalışma ve gelişmeler sonucunda karşımıza Buz Lazer epilasyon çıkmıştır. Acısız ve ağrısız epilasyon olarak karşımıza çıkan Buz Lazer, tüm dünya da tercih edilen en etkili ve güvenilir yöntem olarak yerini almıştır. 

Ağrısız Bir Epilasyon

Buz lazer, 10 yıllık çalışma sonrasında tamamlanmış en etkili ve son teknolojiye sahip en gelişmiş lazer yöntemidir. Dünya da ilk sırada yer alan Buz Lazer, ülkemizde de yaygınlaşarak lazer epilasyon yöntemlerini lideri olarak adından söz ettirmektedir. Eski lazer yöntemlerinde acı ve ağrı hissi yoğun yaşanmakta aynı zamanda yüksek ısı enerjisi sebebiyle ciltte yanma gibi yan etkiler yaşanabilmektedir. 

Buz lazer hafif yoğunlukta enerji ile uygulanırken, kıl köklerinin etkili olarak tahrip edilmesini sağlar. 3 farklı lazer dalga boyunu tek bir yenilikçi tedavi başlığında birleştiren Buz Lazer epilasyon son teknolojidir. Uygulama esnasında buz başlık sürekli hareket halinde olup, hafif ölçüdeki enerji ile kıl köklerini kademeli bir şekilde ısıtarak tahrip olmalarını sağlar. Bu işlem sırasında cilt yüzeyi korunmakta ve yan etkiler ortadan kaldırılmaktadır, böylelikle Buz Lazerin en temel amacı acı hissi ortadan kaldırılmaktadır. Masaj hissi ile epilasyon tanımı yapılan buz lazer konforlu bir teknolojiye sahiptir.

Buz Gibi Serinlik Sağlayan Epilasyon

ICE teknolojisine sahip Buz Lazer, cildi -3 dereceye kadar soğutarak konforlu epilasyon uygulanmasını sağlıyor. Bu soğutma işlemi esnasında ciltte yanma ve leke gibi yan etkiler ortadan kaldırılıyor. Tüm lazer yöntemlerini geride bırakan Buz lazer, cildin ısınmasının aksine serinlik vererek istenmeyen tüylerde kalıcı çözüm sağlıyor. Eşsiz soğutma teknolojisi ile acı ve ağrı hissi ortadan kaldırılarak epilasyon uygulanıyor, konforlu teknoloji Buz Lazer ile istenmeyen tüylere kalıcı son!

Avantajlı Bir Teknoloji

Buz lazer epilasyon diğer yöntemlerin aksine her açıdan avantaj sağlamaktadır. Uzun yıllar yapılan çalışmaların neticesinde son teknolojiye sahip olması ve her kullanıcıya hitap etmesi Buz lazeri bilinen tüm yöntemlerden büyük bir farkla ayırıyor. Acısız ve ağrısız olması, konforlu olması tercih edilmesindeki en büyük etkenlerin başında gelmektedir. Ancak bu özelliklerin yanı sıra Buz Lazer her cilt tipine uygulanabilir olmasıyla da diğer yöntemlerden ayrılmaktadır. Cilt rengi ne olursa olsun bronz, esmer ya da beyaz her cilt tonuna uygulanabilmektedir. Bu sayede her mevsim uygulanabilir bir lazer teknolojisidir. Cilt rengi ne olursa olsun, kıl yapısı nasıl olursa olsun Buz Lazer ile istenmeyen tüyler son bulmaktadır. 

Erkekler İçin Buz Lazer

Erkeklere uygulanan epilasyon kadınlara oranla daha acılı ve ağrılıdır. Çünkü erkeklerin kıl yapısı kadınlara göre daha sert ve köklüdür, bu sebeple epilasyon uygulanırken acı duygusu da yoğun olarak hissedilmektedir. Bu etkiler sebebiyle erkekler lazer epilasyondan uzak durmayı tercih ederlerken Buz lazer teknolojisi karşımıza çıkmıştır. Buz lazer epilasyon ile erkekler acısız ve ağrısız olarak istenmeyen tüylerinden kalıcı olarak kurtulabilmektedir. Buz Lazer ile erkeklerde pürüzsüz bir cilde sahip olabilir.

Soprano Ice ile orijinal Buz Lazer konforunu yaşayabilirsiniz. Soprano Ice dışındaki cihazlardan kaçınmanızı, orijinal olmayan taklit ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. 
Bölgelere göre Buz Lazer merkezlerini incelemek isterseniz www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler:

buz lazer epilasyon

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)