Tatil yaparken diş tedavinizi de yaptırın
Günlük hayatın koşturması başta olmak üzere diş sorunları genelde dayanılmayacak noktaya geldiğinde insanlar tarafından tedavi edilmesi istenmektedir. Bununla birlikte pek çok kişi, sağlık turizminin bir parçası olarak ifade edebileceğimiz hem tatil yapmak hem de dişlerini tedavi ettirmek için başka şehirlere ya da başka ülkere seyahat edebilmektedir. Kuşadası da bu açıdan başta yabancılar olmak üzere yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı yerlerden biridir.
Tatil yaparken diş tedavinizi de yaptırın
06 Kasım 2017 -

Diş tedavisi yaptırmaya vakit bulamıyorsanız ya da diş hekimi korkunuz varsa bir de tatiliniz sırasında diş tedavinizi yaptırmayı deneyin. Tatil yaparken aynı zamanda Kuşadası diş hekimleri sizin dişlerinizi muayene edecek ve eve sağlıklı dişlerle dönmenizi sağlayacaktır. Üstelik bu muayeneyi ve tedaviyi uzman diş hekimlerinden almanız mümkündür.

Kuşadası diş hekimi ve çene cerrahlarının yerli ve yabancı turistlere profesyonel hizmet verdiği bir ilçedir. Yılın en sıcak zamanlarında bunaldığınız zaman buraya tatile gelebilir, tatiliniz sırasında gerekli diş tedavilerinizi yaptırabilirsiniz.

Kuşadası Lotus Diş Kliniği, Kuşadası diş hekimi ve çene cerrahı Erdem Kaya ile diş hekimi Tülay Kaya tarafından açılmıştır ve 2012 yılından bu yana hizmet vermektedir. Lotus Diş Kliniği hem şehir dışından hem de yurt dışından gelen yerli ve yabancı turistlere tatil ve diş tedavisi hizmetlerini aynı anda vermektedir. 

Kuşadası’nda bulunan Lotus Diş Kliniği’nde aklınıza gelebilecek her türlü diş tedavisi hizmetini son teknoloji cihazlarda ve uzman hekimlerden alırsınız. Üstüne bir de Kuşadası’nda tatil yaparsınız. Diş Hekimi Erdem Kaya poliklinikte 20 yaş dişleri sorunlarından diş implantlarına kadar her türlü tedaviyi yapmaktadır.

Diş İmplantı Konusunda Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Kuşadası implant konusunda hizmet veren diş hekimleri barındırsa da önemli olan son teknoloji cihazlarla donatılmış poliklinikte uzman hekimlerden hizmet almaktır. Lotus Diş Kliniği, Dijital Diş Hekimliği hizmetinin verildiği ve tüm cihazları son teknolojiyi sunan bir polikliniktir. Dolgu, dental lazer, sinüs lifting, diş beyazlatma, diş sıkma ve gıcırdatma, kanal, 20 yaş dişi sorunları gibi ağız ve diş tedavisi hizmetlerini aldıktan sonra evinize harika bir gülüşle döneceğinizden emin olabilirsiniz.

Lotus Diş Kliniği, Kuşadası implant konusunda olduğu gibi botoks uygulamalarında da memnun eden sonuçlar almanızı sağlar. Diş hekimi Erdem Kaya’nın eşi Tülay Kaya poliklinikte estetik diş hekimliği uygulamaları, Kuşadası botoks ve implant uygulamaları yapmaktadır.

Kuşadası diş hekimi Erdem Kaya ve Tülay Kaya yetişkin hastaları tedavi ederken Gülcan Ünsal da çocuk hastaların ağız ve diş tedavilerini yapmaktadır. Çocuğunuzla Kuşadası’na tatile gelmeyi planlıyorsanız hem harika bir tatil yapabilir hem de profesyonel diş tedavisi hizmeti alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler:

dis tedavi kusadasi

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
26.10-25.11ÖZEL KIRIKHAN BİLİM HASTANESİ - NÖROLOJİ UZMANI ARANIYORPersonel Arayanlar