ABD'de bu görüntüleri paylaşan plastik cerraha, 7 hastası dava açtı
ABD'de ameliyat sırasında çekilen görüntüleri ortaya çıkan bir doktorun başı derde girdi.
ABD'de bu görüntüleri paylaşan plastik cerraha, 7 hastası dava açtı
22 Mayıs 2018 15:23 -

ABD’nin Atlanta şehrinde plastik cerrah olarak çalışan Dr Windell Boutte, sosyal medyada yayılan görüntüleriyle zor günler geçiriyor. Boutte ve ekibi ameliyat sırasında çekilen görüntülerde, hasta baygın halde masada yatarken şarkı söyleyip dans ederken görülüyor.

Videolardan birinde ise bir yandan şarkı söyleyip diğer yandan hastaya müdahale etmeye devam eden Boutte, şarkının ‘Kesmek üzereyim’ kısmını söylerken duyuluyor. Görüntülerin yayılmasının ardından Boutte’nin eski hastaları arasından 7 kişi plastik cerraha dava açtı.

 

 

 

26 yaşındaki Ojay Liburd, Boutte’ye dava açan isimlerden biri. Liburd’un annesi 2016’da Boutte’ye karnındaki yağlara müdahale etmesi için gelmiş. Annesinin ameliyat sırasında kalbinin durduğunu söyleyen Liburd, 8 saatlik operasyonun ardından annesinde kalıcı beyin hasarı oluştuğunu ve yardıma muhtaç yaşadığını belirtti.

Anahtar Kelimeler:

abd sosyal medya

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
6
1) Ali Doktor (Plastik cerrah)
23.05.2018 15:18:33
Habere baktim yabanci basindan plastik cerrah degil kadin dermatolog
People
31
2) Hasan Akdemir (Nöroloji Uzmanı)
22.05.2018 16:11:26
Şarkılar söylemesine bir şey diyemem, belki öyle daha iyi konsantre oluyordur ama sterillleri ve eldiveni giyip de elini yüzüne ,orasına burasına dokunması artık medikal gereklilikleri yerine getirmediğini gösteriyor. Muhtemelen bundan sonra doktorluğu bırakarak sahne hayatına geçiş yapar sayın Ferhat GÖÇER gibi.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)